Biedrība «Laiks jauniešiem» turpina palīdzēt grūtībās nonākušām ģimenēm 4

Bauskas novada Īslīces pagastā reģistrētā biedrība «Laiks jauniešiem» turpina sniegt palīdzību grūtībās nonākušiem Līdzcilvēkiem. Līdz februāra vidum labdarības maratona «Roku rokā» ietvaros sniegts atbalsts 3 500 mājsaimniecībām –  sagādāta gan pārtika un saimniecības preces, gan malka un apģērbs, gan citas noderīgas lietas, portālu informēja biedrības pārstāvis Gints Jankovskis.

 Pirms gada dibinātā organizācija, kuras mērķis bija bērniem un jauniešiem piedāvāt neformālās izglītības un brīvprātīgā darba iespējas pāris mēnešus pēc reģistrācijas Covid-19 ierobežojumu dēļ bija spiesta pārprofilēt savu darbību un tagad sniedz atbalstu pandēmijas izraisīto seku dēļ grūtībās nonākušajiem cilvēkiem. 

G. Jankovskis stāsta, ka organizācijā reģistrēti jau 132 biedri vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Visus nepieciešamos projekta juridiskos, komunikācijas un praktiskos darbus veic jaunieši dažādu jomu speciālistu uzraudzībā. Lielākajai daļai  tā ir pirmā reālā pieredze, izpildot tāda veida darbus.
Biedrība izsaka pateicību labdarības maratona «Roku rokā» lielākajiem atbalstītājiem – «Maxima», «Balticovo», «Maiznīca FLORA», «Unilever», «Henkel», «Limbažu siers», «Citybee», «Venipak», kā arī citiem, ieskaitot privātpersonas. 

Jaunieši aicina līdzcilvēkus un uzņēmumus vēl aktīvāk atbalstīt labdarības maratonu, lai spētu palīdzēt vēl vairāk Latvijas iedzīvotājiem, kuri nonākuši neapskaužamā situācijā. 

Biedrība aktīvi meklē arī līdzcilvēkus, kuri būtu gatavi veltīt dažas stundas brīvdienās, lai piegādātu paciņas tiem cilvēkiem, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams. Palielinot darbības jaudu, brīvprātīgie palīgi ar savu transportlīdzekli ir akūti nepieciešami.

Tāpat ikviens, kurš nonācis grūtībās, aicināts griezties pēc atbalsta biedrībā.  Jautājumu vai piedāvājumu gadījumā aicina sazināties ar biedrību elektroniski - info@laiksjauniesiem.lv, telefoniski – Viktorija (25 661 765) vai Gints (28 646 934).

Pievieno komentāru

Komentāri 4

...

Malači, no tādiem izaugs labi cilvēki!! Mūsu laikos tas ir svarīgi -sajust palīdzīgu roku.

pirms mēneša, 2021.02.25 09:45

Zane

Jautājums - vai izvietot foto soc.tīklos ar bērnu un grūtībās nonākušo foto ir korekti?Ja šinī brīdī ir grūti,vai tad visam pagastam jāzin.

pirms mēneša, 2021.02.26 08:05

linda

Sākums šim visam bija daudzsološs,bet aizkulisēs kas tik nenotiek,jau daudzi baušķenieki par darbību nav labākajās domās.

pirms mēneša, 2021.02.25 18:36

Gints (Laiks Jauniešiem)

Sveika, Linda! :) Nekad visiem neizpatiksi - labs nebūsi visiem... Ar vien biežāk mēdzam atteikt palīdzību cilvēkiem, jautāsiet kāpēc? Ja cilvēki nedēļu no nedēļas prasa palīdzību, bet nevēlas uzlabot paši savus dzīves apstākļus un palīdzību lūdz vēl sociālajam dienestam, sarkanajam krustam un vēl citiem sabiedrības locekļiem... Daudz stingrāk to izvērtējam kā sākumā. Ļoti gaidīšu Jūsu zvanu - 28646934, lai dzirdētu kuri daudzie bauškenieki par to runā... :)

pirms mēneša, 2021.02.25 22:33

Vietējās ziņas