Bijušais «Bauskas namsaimnieka» vadītājs lūdz pabalstu 7

Bauskas Domē saņemts pašvaldības uzņēmuma SIA «Bauskas namsaimnieks» bijušā vadītāja Guntara Skujenieka iesniegums. Viņš lūdz pašvaldību izmaksāt viņam vienu pabalstu mēnešalgas apmērā, kā arī atlaišanas pabalstu triju mēnešalgu apmērā. Iesniegumā Domei G. Skujenieks raksta: pēc uzņēmuma 2007. gada pārskata apstiprināšanas atklājies, ka gūta deviņu tūkstošu latu peļņa. Atsaucoties uz Bauskas pilsētas Domes darba samaksas nolikumu, G. Skujenieks uzskata, ka viņam kā valdes loceklim pienākas prēmija, jo 2007. gadu uzņēmums beidzis ar peļņu. Kā zināms, G. Skujenieku no «Bauskas namsaimnieka» vadītāja pienākumiem atbrīvoja 2007. gada 17. decembrī. Iesniegumā bijušais vadītājs klāsta, ka uzņēmumā nostrādājis vairāk nekā 20 gadu. «Darba līgums nav izbeigts tādu faktu dēļ, kas saistīts ar manu kā darbinieka sliktu uzvedību vai manu pārkāpumu dēļ. .. darba līguma izbeigšana bija darba devēja iniciatīva. Darba devējs citu darbu man nepiedāvāja. Tāpēc lūdzu, [..] piemērot Darba likuma 112. panta 3. punktu un pieņemt lēmumu izmaksāt man arī atlaišanas pabalstu triju mēnešu vidējās izpeļņas apmērā,» iesniegumā Domei raksta G. Skujenieks. Šo iesniegumu skatīja 17. jūlijā Bauskas Domes finanšu komitejas sēdē. Deputāts Uldis Kolužs, negatīvi vērtējot G. Skujenieka darbu, izteica priekšlikumu neizmaksāt viņam ne vienu, ne otru prasīto pabalstu. Domes izpilddirektors Jānis Mičulis precizēja, ka G. Skujeniekam bijusi iespēja pieteikties konkursā uz «Bauskas namsaimnieka» vadītāja amatu, taču viņš to nav darījis: «Mēs iedzīvotāju acīs kļūsim smieklīgi, ja atzinīgi novērtēsim G. Skujenieka darbu un izmaksāsim viņa prasītos pabalstus.» Deputāts Pēteris Gabrilovičs ieteica nesteigties ar atteikumu, jo varot sanākt tiesāšanās. Ja pašvaldība zaudētu, jāmaksā būtu vēl vairāk. «Tad iedzīvotāji lai vaino tiesu, bet mēs nebūsim izmaksājuši pabalstus cilvēkam, ar kura darbu pēdējā laikā bija tik daudz neapmierināto,» tā J. Mičulis.Finanšu komitejas sēdes vadītājs Māris Freimanis ieteica atteikt izmaksāt G. Skujeniekam abus prasītos pabalstus. Lēmumu viņš ieteica sagatavot uz 24. jūlija Domes sēdi. Tad arī visi deputāti varēs pieņemt galīgo lēmumu.G. Skujenieks finanšu komitejas sēdē 17. jūlijā nebija ieradies. «Bauskas Dzīve» 18. jūlijā sazinājās ar G. Skujenieku. Viņš paskaidroja, ka finanšu komitejas sēdē nav varējis ierasties. Atteikumu izmaksāt pabalstus nevēlējās komentēt. Sacīja, ka par tālāko rīcību lems pēc tam, kad būs saņemta rakstveida atbilde no Domes. Viņš nenoliedza, ka par savām tiesībām ar Domi varētu tiesāties. G. Skujenieks nevarēja pateikt, vai ieradīsies Domes sēdē 24. jūlijā, kad par viņa iesniegumu lems visi deputāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Jautājums

Vai Bauskas dzīve debila vai tie, kas te debili komentē? Var da jebkādu ziņu uzrakstīt, vienmēr kāds kaut ko komentēs...

pirms 12 gadiem, 2008.07.21 10:43

Kadu kompensaciju lunim vins jau uzvarijas uz Uzvaras 9 lohs

pirms 12 gadiem, 2008.07.20 22:05

debīlā BDz

Tad nu gan ziņa, un ko vēl uzrakstīsiet, kas ar ko un kapēc??? stulbeņi, ja nav ko rakstī, tad nevajag meklēt vieglu ažiotāžu, un tagad visi metīsies virsū un komentēs, kāds Skujenieks slikts.

pirms 12 gadiem, 2008.07.20 21:08

Domē ir juriste ,kas zina likumus-nu diezgan sarežģīti.Ar nekaunību var daudz panākt,bet laikam jau kāds nepilnības darba devējiem ir.

pirms 12 gadiem, 2008.07.20 20:42

Hmm

Dažkārt cilvēku bezkaunībai nav robežu .. arī veciem cilvēkiem kāds pamanās prātu sagrozīt

pirms 12 gadiem, 2008.07.20 19:21

jop

lai iet d-st ,nolaidis visu līdz pēdējam un vēl prasa pabalstu- ar sūdainu mietu

pirms 12 gadiem, 2008.07.20 15:08

Vietējās ziņas