Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biļetes uz dziesmu svētkiem izpārdotas 11

Četras stundas pēc tirdzniecības uzsākšanas biļetes uz pieprasītākajiem dziesmu un deju svētku koncertiem arī Bauskā bija izpārdotas. Ieejas karšu tirdzniecība sestdien, 3. martā, sākās plkst. 11.

Apmēram minūtes desmit pēc tirgošanas uzsākšanas Ingemārs Zviedris no Bauskas kultūras centra (BKC) izgāja ar 12 biļetēm rokās. Viņš bija pirmais no BKC rindā stāvošajiem baušķeniekiem, kura rīcībā nonāca svētku biļetes.

Uz kultūras centru Ingemārs atbrauca puspiecos no rīta. Vīram bija sagatavots papīrs, pildspalva, un viņš sāka veidot rindā stāvošo sarakstu. Pirms kases atvēršanas tajā bija tuvu pie simt ierakstiem. „Biju gaidījis šādu milzīgu interesi, tādēļ atbraucu uz kasi jau tik agri. Labi vien bija, jo iegādājos 12 biļetes uz visiem tiem koncertiem, uz kuriem gribēju. Man dēls dejo. Kā lai es neskatos viņa uzstāšanos?! Taču es uzskatu, ka biļešu cena ir nesamērīgi augsta. Par 45 eiro vērtām biļetēm ģimenei nākas šķirties no nepilniem 200 eiro. Bet svētkos būs vēl citi tēriņi,” pārdomās dalās I. Zviedris. Par neadekvātām Dziesmu un deju svētku biļešu cenas nosauca vēl citi Bauskas kultūras centrā sastaptie pircēji.

Sanita Ļegajeva iepriekšējā vakarā ap pusseptiņiem konstatējusi, ka rindā pie Ķekavas kultūras nama viņai būtu 20. numurs. Viņa sazinājās ar paziņām Bauskā, kas 3. martā septiņos rītā viņu pierakstīja rindā ar 16. numuru. Sanita „Bauskas Dzīvei” pauda prieku par lēmumu braukt pēc biļetēm uz Bausku.

Kristaps Zēbergs pēc desmitiem ieradās BKC, kur viņam tika piešķirts 89. kārtas numurs. Pusvienpadsmitos viņš piereģistrējās rindā interneta vietnē bilesuparadize.lv. Dzīvā rinda kultūras centrā ritēja lēni, vairākas reizes datorsistēma pārtrauca darboties. Pirms pulksten 14 Kristaps no kultūras centra aizgāja, bet internetā viņš sev vēlamās biļetes iegādājās dažas minūtes pēc trijiem pēcpusdienā.

BKC vestibilā interesentu pulks manāmi saruka ap trijiem pēcpusdienā, jo izpārdotas bija ne tikai visas biļetes uz noslēguma koncertu Mežaparka estrādē un deju lieluzvedumiem „Daugavas” stadionā, bet arī uz ģenerālmēģinājumiem. BKC direktora vietniece kultūras darbā Elīna Māla „Bauskas Dzīvei” pastāstīja, ka pirms pieciem pēcpusdienā vestibils bijis tukšs. I. Zviedra no rīta iesāktajā sarakstā bija ap 150 uzvārdu. Pēc 90. numura personu secība vairs netika kontrolēta, jo cilvēkiem interesējošo biļešu vairs nebija.

Virtuālajā vidē biļešu tirdzniecība izpelnījusies plašu negatīvu rezonansi. To, ka visiem biļešu nepietiks, cilvēki uztvēruši ar sapratni, taču pārmetumi izteikti par tirdzniecības organizāciju, par nekvalitatīvo un neparedzamo pārdošanu internetā, kā arī nepietiekamo tehnisko nodrošinājumu kopumā. Daudzi sašutuši par uzņēmuma „Biļešu paradīze” augstajām pakalpojuma maksām.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

bet

Bet tomēr izlasīji un nokomentēji :D

pirms 2 gadiem, 2018.03.03 20:34

Vai kāds atceras?

Vai kāds atceras kā noritēja Lielie Dziesmu svētki pirms 27 gadiem - Padomju gados?
Kaut kā neatceros, ka cilvēkiem tā būtu jāplēšanas kā šodien - stundām jāstāv rindā, Rīgā redzēju, kā stāvēja ārā ziemas salā pēc biļetēm ... Labi, ka vismaz Bauskā siltumā un pie tik poztīvas attieksmes...

pirms 2 gadiem, 2018.03.04 23:18

Penzionārs

Ja būtu kautiņš par biļetēm, tās noteikti kļūtu vērtīgākas un pasākums vēl prestižāks.

pirms 2 gadiem, 2018.03.04 09:33

Arianna

Paldies Bauskas kultūras centram par labo attieksmi - bijām siltumā, rindu Rigasta kungs jauki regulēja, kasē darbinieces ātri un precīzi strādāja. Četras ar pusi stundas paskrēja nemanot un biļetes nopirktas. Salīdzinot ar citām vietām- ideāli!

pirms 2 gadiem, 2018.03.04 16:34

Policcccija

Rigastu par priekšnieku pašvaldības policijai.

pirms 2 gadiem, 2018.03.04 21:33

????

Tik tiešām liels paldies kultūras centra darbiniekiem um jo sevišķi Rigasta kungam par cilvěcisko attieksmi!Lai veicas ari turpmākā darbā!

pirms 2 gadiem, 2018.03.04 21:29

I

Es arī gribu izteikt kungam, kas organizēja rindu, korekti, pieklājīgi noteikti. Paldies.

pirms 2 gadiem, 2018.03.05 10:02

dziesma

Ko var plēsties dēļ tām dziesmu svētku biļetēm, viss taču pa teļuku būs redzams un pat plašākā skatījumā, no varākām vietām uzreiz un pa velti)))))))

pirms 2 gadiem, 2018.03.05 10:15

patriots

Īsteni patrioti braši soļos neskaitāmajos praida gājienos, tā kā par dziesmu svētkiem viņiem ir galīgi pie kājas.

pirms 2 gadiem, 2018.03.05 17:23

Bisnesmenis

Debīliķi!!

Pasakiet paldies Prievišpartijai!!!!!

pirms 2 gadiem, 2018.03.05 20:38

Vietējās ziņas