Biržu ielas iedzīvotāji vēlas «gulošos policistus» 11

Bauskas Biržu ielas 20. ēkas iedzīvotāji izteikuši lūgumu Bauskas novada domei un policijas pārstāvjiem ierīkot Biržu ielā divus paaugstinājumus, tautā dēvētos «gulošos policistus», lai samazinātu garām mājām braucošo auto ātrumu.

Labajiem pīrāgiem reizēm mēdz būt rūgtas maliņas, un šāda situācija šoreiz raksturo arī Biržu ielā notiekošo. Nesen SIA «Viona» īstenoja Bauskas novada domes pasūtījumu, asfaltējot Biržu ielas posmu no Ceriņu ielas līdz Dārza ielas krustojumam. Ceļa segums pirms tam bija ļoti bedrains, un paveikto autovadītāji uzņēma ļoti pozitīvi.

Toties problēmas sākušās nama iedzīvotājiem. «Pa ceļu pārvietojas veci cilvēki, skolēni. Labo segumu iecienījuši bērni, kas brauc ar riteņiem, skrituļslidām, skrituļdēļiem un dažādiem citiem braucamrīkiem. Un pa šo pašu ceļu daudzi braucēji pārvietojas lielā ātrumā,» stāsta Biržu ielas 20. mājas pārvaldnieks Viktors Lukašs. Īpaši nervozs laiks ir rīta posms, kad saremontēto ielas posmu izmanto braucēji, kas izvēlas doties uz darbu pa Biržu un Rīgas ielu, nevis stāvēt pie luksoforiem pilsētas centrā. Daudzi pārvietojas ātrāk par pilsētā noteikto ātrumu.

V. Lukašs lūdzis Bauskas novada domei izveidot paaugstinājumus pie Biržu ielas 20. ēkas un pirms krustojuma ar Ceriņu ielu. Šādi izveidoti kavēkļi ļautu nodrošināt mazāku ātrumu posmā, kur ir daudz apdzīvotu ēku. Novada domes pārstāvji gan pašlaik atrunājušies, ka nav finansējuma, tomēr apņēmīgais vīrs cer, ka ar laiku izdosies panākt, lai «gulošos policistus» izbūvē.

Biržu ielas iedzīvotāji pauž neapmierinātību arī ar zīmi, kas norāda, ka galvenā ceļa turpinājums ir virzienā uz Ceriņu ielu. Krustojums ir slikti pārskatāms un būtu tikai loģiski, ka, pirms griezties no Ceriņu ielas uz Biržu ielu, automašīnas apstātos un novērtētu situāciju. Pašlaik no Ceriņu ielas mašīnas veic pagriezienu pa labi bez apstāšanās, un tas reizēm rada bīstamas situācijas.

Biržu ielas iedzīvotāji cer, ka ar laiku izdosies panākt nepieciešamos satiksmes pārveidojumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

fabrika „Laima"

varbūt putna pienu un vētrasputnu?

pirms 5 gadiem, 2015.09.11 16:19

pareizais

Viss pareizi un guļošos vajadzētu arī uz Pīlādžu ielas. Tur uz un no autoservisa braucošie džigiti dažreiz laiž kā trekā, riepām kaucot.

pirms 5 gadiem, 2015.09.11 22:18

y

Nevajag kakat!

pirms 5 gadiem, 2015.09.11 22:52

punkts

asfaltu uzlauzt steidzīgi un problēmu nebūs

pirms 5 gadiem, 2015.09.12 10:49

Es

Un ludzu uz salatu ielas ari vajadzetu kur Jockers brauc ka pa Musas trasi

pirms 5 gadiem, 2015.09.12 12:03

Bauskas domei

kādēl vajadzēja labot ielu? Turpmāk labojiet tikai trotuārus.

pirms 5 gadiem, 2015.09.12 14:03

...

Airī pilsētas centrā varētu visur salikt un pie Rimčika zīmi ķieģelis

pirms 5 gadiem, 2015.09.16 16:09

to

Un Biržu ielas iedzīvotājiem aizliegt pārvietotis pa citām ielām

pirms 5 gadiem, 2015.09.16 16:10

Vietējās ziņas