Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bitenieki vērtēs ziemošanas gaitu

Latvijas Biškopības biedrības Bauskas nodaļas dalībniekiem un citiem interesentiem 15. martā būs pirmā kopā sanākšana šajā gadā.

Biedrības Bauskas nodaļas vadītājs Oskars Spalis informē, ka pie zemgaliešiem ieradīsies Latgales reģiona biškopības speciālists, Latvijas Biškopības biedrības valdes loceklis Guntars Melnis. Viņam piemīt savs interesants skatījums uz nozari.

Tiekoties ar lektoru sestdien pulksten 15 Bauskas kultūras centrā Kalna ielā 18, varēs iegūt plašu informāciju. Būs ieskats par pērnruden Ukrainā notikušo pasaules biškopju kongresu. Tas notiek reizi divos gados, pārmaiņus Eiropā un kādā citā kontinentā. Saruna vēl raisīsies par dravu ziemošanu šajā sezonā, kas īpatnēja ar neparasti siltiem laika apstākļiem.

O. Spalis atgādina, ka 22. martā Rāmavas izstāžu kompleksā notiks gadskārtējā bitenieku pavasara konference. Tās laikā no pulksten 10 līdz 14 būs biškopības inventāra izstāde-pārdošana. Latvijas Biškopības biedrības biedri varēs saņemt uzlīmes biedra kartei par nomaksāto biedra naudu, kā arī izgatavot jaunas apliecības tiem, kuriem tādu nav.

Armands Krauze, biedrības valdes priekšsēdētājs, informēs par jaunāko likumdošanā un aktualitātēm 2014. gadā. Paredzētas arī vairāku speciālistu uzstāšanās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas