Bites sadzeļ sievieti Vecsaules pagastā un vīrieti Bārbeles pagastā 2

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 10. augusta līdz 16. augustam, steigušies palīdzēt 107 reizes, 28 gadījumos konstatētas dažādas traumas, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 10. augustā 50 gadu vecs Lietuvas pilsonis nenovaldījis automašīnas stūri un nobraucis no ceļa. Negadījumā šoferis guva apakšdelmu nobrāzumus, no hospitalizācijas viņš atteicies.

Bauskas novada Vecsaules pagastā 12. augustā 40 gadu vecs vīrietis nokritis no velosipēda. Nogādāts slimnīcā ar iespējamu apakšstilba lūzumu.

Tajā pašā dienā Vecsaules pagastā 60 gadu vecu sievieti sadzēlušas bites, sākusies alerģiska reakcija. Pēc mediķu palīdzības sieviete nebrauca uz slimnīcu.

Medus nesējas bijušas nejaukas arī pret 35 gadus vecu vīrieti Vecumnieku novada Bārbeles pagastā. 15. augustā sadzeltajam sākusies alerģiska reakcija. Pēc mediķu palīdzības arī viņš palicis mājās.

Bauskas novada Gailīšu pagastā 14. augustā 20 gadu veca jauniete, nogriežoties ar automašīnu, ietriekusies kokā. Stacionēta ar mugurkaula kakla skriemeļu iespējamu lūzumu. Automobilī atradās arī četrus gadus vecs bērns, kas bijis piesprādzēts. Arī mazulis aizvests uz slimnīcu ar uzacs un galvas sasitumu, kā arī iespējamu smadzeņu satricinājumu.

Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 16. augustā pusaudze bijusi neuzmanīga ar karstu dzērienu, uzlējusi sev virsū, applaucējot kājas. Ar termisku apdegumu jauniete nogādāta slimnīcā.

Drīz skola, tādēļ NMPD mediķi aicina vecākus pārrunāt ar atvasēm ceļu satiksmes noteikumus, drošu uzvedību uz ceļa. Tas jo īpaši aktuāli tiem bērniem, kas vasaru pavadījuši laukos pie vecvecākiem vai citiem radiniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nu nu

jauniete, nogriežoties ar automašīnu, ietriekusies kokā. No kurienes vai no kā viņa tā griezās?

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.17 14:25

?

Tas koks tika apskādēts pie Pamūšas skolas? Tur takš pagrieziens uz otru pusi!

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.18 08:57

Vietējās ziņas