Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Biznesa bibliotēkas» projektā iepazīst Brunavas saimniecības 2

Brunavas bibliotēku vadītājas «Biznesa bibliotēkas» projektā sarīkojušas Mežgaļu pamatskolas audzēkņiem ekskursiju uz divām pagasta saimniecībām.

Latvijas – Lietuvas pārrobežu projektā «Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku tīkla izveide» līdz ar citām Bauskas novada bibliotēkām piedalās arī abas Brunavas pagasta bibliotēkas – Brunavas un Grenctāles, portālu informēja Brunavas bibliotēkas vadītāja Ilze Kursiša.

«Viena no mērķa grupām, kam ir paredzēti pasākumi šajā projektā, izglītojot sabiedrību par uzņēmējdarbības iespējām, ir skolēni, studenti un skolotāji,» skaidro I. Kursiša, «tāpēc 28. maijā Mežgaļu pamatskolas 7. un 8. klases skolnieki ar skolotājiem un vecākiem devās ekskursijā uz Brunavas pagasta saimniecībām «Krišjāņi» un «Sprīdīši», lai iepazītos ar vietējo uzņēmēju ikdienas darbiem.»

«Krišjāņos» novadniekus sagaidīja saimniece Iluta Straģe, aizraujoši pastāstot par ražošanas procesu un izrādot kūtis, kur mitinās mazie Šveices teliņi. Skolēni apskatīja ražošanas telpas, kur notiek govju slaukšana un siera gatavošana. Noslēgumā visi piedalījās degustācijā, pāsteigti uzzinot, ka «Krišjāņi» pašlaik ražo 16 sieru šķirnes.

Tālāk ceļš veda uz saimniecību «Sprīdīši», kur vairākās siltumnīcās jau pilnā plaukumā zied dažādi ziedi. Saimniecības īpašniece Iveta Ļekūne ciemiņus uzņēma ļoti sirsnīgi, ekskursijas laikā izrādot visas siltumnīcas un sniedzot konsultācijas par ziedu kopšanu. Te visus gaidīja pārsteigums – katrs ekskursijas dalībnieks varēja dāvanā saņemt puķi podiņā pēc paša izvēles.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ostaps Benders

Welcome to New-Vasjuki :))

pirms 6 gadiem, 2014.06.01 08:02

Vietējās ziņas