BK «Dartija» turpina uzvarēt

Iecavas novada basketbola klubs «Dartija» pagājušajā nedēļā aizvadīja kārtējo Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas čempionāta spēli, mājās uzņemot «Rūjienas» vienību. Iecavnieki uzvarēja ar 90:78.

Pamatus 18. februāra spēles uzvarai «Dartija» ielika pirmajā ceturtdaļā, pabeidzot to ar 31:13. Turpinājumā viesi sadeldēja pārsvaru līdz -4 trešās ceturtdaļas beigās, bet mājinieki bija labāki pēdējā ceturtdaļā.

Visvairāk punktu vienībā atkal guva Gundars Brička – viņa kontā 24 punkti un 11 atlēcošās bumbas. Bez punktiem laukumu neatstāja neviens no BK «Dartija» spēlētājiem. 18 punkti Ģirtam Haukam, 11 – Kristapam Vereščaginam. Trīs astoņnieki Gatim Justovičam – astoņi punkti, astoņas piespēles, astoņas atlēcošās bumbas. Astoņi punkti Edžum Kauķim, seši Jānim Pelēcim un trim spēlētājiem pa pieciem punktiem – Aldim Beitiņam, Jurim Zakenfeldam un Ginteram Plukasam.

Ar deviņām uzvarām un diviem zaudējumiem BK «Dartija» turnīra tabulā atrodas pirmajā vietā. Komandas treneris Voldemārs Pārums atzīst, ka sīvas cīņas tomēr vēl priekšā. Tikko «Saulkrastu» vienība viesos uzvarēja komandu «Dārznieks/Cēsu sporta skola», kas ir trešā turnīra tabulā. Savukārt iecavniekiem ar «Saulkrastiem» vēl divi mači priekšā.

Saistībā ar izslēgšanas spēlēm nelielas bažas rada fakts, ka veiksmīgais «Dartijas» saspēles vadītājs Gatis Justovičs, var gadīties, nespēs palīdzēt visās cīņās. V. Pārums gan uzskata, ka komanda ir pietiekami spēcīga, lai bez viena no līderiem veiksmīgi spēkotos par uzvarām arī izslēgšanas mačos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas