BKC amatiermākslas kolektīvi atsāk mēģinājumus 1

No 7. aprīļa amatiermākslas kolektīviem ļauts pulcēties nodarbībās ārtelpās grupās līdz desmit personām. Klātienes mēģinājumus atsākuši arī Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi.

Bauskas kultūras centra (BKC) sabiedrisko attiecību speciāliste Kristiāna Paula Lībiete pastāstīja, ka pēc vairāk nekā piecu mēnešus ilgas nesatikšanās, pirmās uz kopīgu nodarbību Bauskas pilskalna parka estrādē 7. aprīlī sanākušas Eiropas deju kopas «Vēlreiz» dāmas.Kolektīva vadītāja Inese Smilškalne, neslēpjot saviļņojumu atklāja, ka šis mēģinājums bijis kā lieli satikšanās svētki.

Pagājušajā nedēļā dejotpriekā dalījās arī līnijdeju grupa «Hot Boots», tautas deju ansamblis «Jandāls» un tautas deju ansambļa «Jandāls» studija jaunieši, bet 14. aprīlī uz savu pirmo mēģinājumu sanāca jauktais koris «Mežotne». Pirmdien, 19. aprīlī, dziesmā vienojās arī vokālais ansamblis «Eliksīrs». Sevišķi priecīgi atsākt klātienes mēģinājumus, lai arī drošā distancē un ierobežotam cilvēku daudzumam vienā nodarbībā, ir vidējās paaudzes deju kolektīva «Biguļi» un senioru deju kolektīva «SenBiguļi» dejotāji.

K.P. Lībiete skaidro, ka šobrīd amatiermākslas kolektīviem klātienes mēģinājumus atļauts aizvadīt grupās līdz 10 personām, ievērojot divu metru distanci vienam no otra. Ja pirms, pēc mēģinājuma vai starpbrīdī nav iespējams izvairīties no intensīvākas cilvēku plūsmas un ievērot noteikto distanci, dalībniekiem jālieto mutes un deguna aizsegs. Pirms mēģinājuma apmeklējuma amatierkolektīvu dalībnieki aicināti individuāli izvērtēt savu veselības stāvokli.

BKC kolektīvi mēģinājumiem izmantos Bauskas pilskalna parka estrādi, Bauskas Kultūras centra iekšpagalmu, kā arī kolektīvu dalībniekiem individuāli pieejamas piemērotas vietas brīvā dabā. Sliktu laikapstākļu gadījumā, kolektīvi turpinās strādāt attālināti. 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas