Blakusvāģu kantētāja Elvija Mucenieka ekipāža Francijā izcīna trešo vietu 1

Ceturtais pasaules čempionāta posms blakusvāģiem notika 7. un 8. jūnijā Francijas pilsētā Brou. Blakusvāģu kantētāja Elvija Mucenieka ekipāža izcīnīja trešo vietu divu braucienu summā.

|Beļģim Janam Hendriksam un kantētājam Elvijam Muceniekam no Gailīšu pagasta gaidāma raiba sezona. Spēcīgu konkurentu ir vairāk nekā pirms gada, un regulāri klūp arī līderi, ko pierādīja sacensības Francijā. Divu braucienu kopvērtējumā negaidīti uzvarēja Lielbritānijas sportists Stjuarts Brauns. J. Hendriksa un E. Mucenieka ekipāža divos braucienos mainījās vietām uz goda pjedestāla ar beļģa Bena Adriansena ekipāžu – pirmajā braucienā trešā vieta mūsu sportista ekipāžai, otrajā – B. Adriansena.

Pirmajā braucienā nefinišēja mājinieks francūzis Valentīns Žiro, toties otrajā viņš guva pārliecinošu uzvaru. Pirmajā braucienā latvieša Kaspara Stupeļa un Nīderlandes sportista Etjēna Baksa ekipāža izcīnīja otro vietu, bet otrajā palika tālu aiz pjedestāla. Neveicās arī vairākkārtējam pasaules čempionam Danielam Vilemsenam. Tā liecina interneta vietnes «Sidecarcross News» informācija.

Ļoti saspringta situācija kopvērtējuma tabulā. Bens Adriansens vēl aizvien ir pārliecinošs līderis ar 174 punktiem, toties trīs nākamie sekotāji atrodas piecu punktu robežas. J. Hendriksam un E. Muceniekam ir 150 punkti, S. Braunam – 149, E. Baksam – 146 punkti. D. Vilemsens un V. Žiro atpaliek vairāk, tomēr pēdējo sacīkšu intrigas liecina, ka arī viņi turpinās cīnīties par godalgotām vietām čempionāta kopvērtējumā. Lai veicas  mūsu sportistam šī gada aizraujošajās sacīkstēs!