Bļitkotājus aicina uz sacensībām Bangu dīķī

Visi makšķerēšanas sporta entuziasti acināti uz zemledus makšķerēšanas sacensībām Ceraukstes pagasta Bangu dīķī svētdien, 8. februārī. Mačus rīko Bauskas mednieku un makšķernieku biedrība, portālu informē izpilddirektors Pēteris Seleckis.

«Šoziem zemledus makšķerniekiem uz upēm cope nesanāk. Taču zivju dīķi aizsaluši, un tur var gan veikties. Varbūt veiksme uzsmaida arī svētdienas sacīkstēs?» teic P. Seleckis.

Viņš atklāj, ka sacensībās, lai varētu noķert lielāku zivju daudzumu, drīkstēs lietot divas makšķeres. Noslēgumā vērtēs katra copmaņa noķerto lomu. Ja loma svars gadīsies vienāds - uzvarēs tas sportists, kuram būs mazāk zivju.

Apbalvoti tiks 1., 2., 3. vietas ieguvēji, uzvarētāji saņems lielo piemiņas kausu, medaļu, diplomu un viena mēneša bezmaksas atļauju makšķerēšanai Bangu dīķī.  Sacensību dalības maksa  – seši eiro. Dalībniekiem līdz 16 gadiem un vecākiem par 65 gadiem, kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām dalība bez maksas. Dalībniekiem līdzi jābūt derīgai makšķerēšanas kartei.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas