Bokseris aizvada cīņu Francijā 8

Bokseris no Bauskas Artūrs Kuļikauskis 13. martā piedalījies boksa mačā, kas notika Francijas pilsētā Šarlevillā-Mezjeres. Baušķenieks pēc punktiem ar rezultātu 54-60 piekāpās franču bokserim Patrikam Boisam – pasaules reitinga 49. vietas īpašniekam un Francijas reitingā trešajam bokserim.

Kopā ar A. Kuļikauski turnīrā startēja Latvijas bokseris Andrejs Pokumeiko, kurš arī piekāpās pēc punktiem. A. Pokumeiko savā facebook.com profilā sacīja, ka šādās cīņās ārzemēs, lai uzvarētu, pretinieks ir jānokautē. Citādi tiesneši tāpat piespriedīs savējam uzvaru pēc punktiem. Tomēr abi bokseri ar rezultātu ir apmierināti, parādot skatītājiem skaistu sešu raundu cīņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

aaaa

malacis kuliks ! tik nez vai drikst teikt ka vins ir bauskas bokseris ja bauska vinam neko nav devusi pats kulas ka mak caur dzivi:(

pirms 5 gadiem, 2015.03.16 20:20

paldies

Beidzot Uldis ir kaut ko uzrakstījis par sportu bez cenzūras un priekšā teiktiem vārdiem. Daudzi zina par ko iet runa. Artur, lai veicās tupmāk, tas patiešām ir smags sporta veids.

pirms 5 gadiem, 2015.03.17 19:42

bbbb

Aizbrauc ciemos pie čomiem uz Franciju un pa nelielu naudu izgāja ringā,kur sarunātā cīņā zaudēja. Ar ko šī cīņa ir tika svarīga,ka par to ir jāraksta? Uldi,es saprotu,ka mīli viņu,bet no sportiskās puses šai cīņai nav nekādas nozīmes,parasta treniņcīņa. Vai Uldi tu tagad publicēsi mūsu novusistu treniņu spēles rezultātus? Mūsu novada novusisti visi ir pasaules reitinga simtniekā. Tā kā Uldi gaidām. :))

pirms 5 gadiem, 2015.03.16 21:24

cccc

Kā tu umņik zini par to, ka cīņa bija sarunāta??? Zinot Kuļiku, viņš vienmēr ir cīnījies līdz galam, gan dzīvē, gan sportā. Ar savu novusu Tu vari ieskrieties...nevienam tas neinteresē!!! Tev vispār ir nojausma cik liels darbs jāiegulda, lai sistos boksa ringā ar PROFESIONĀLIEM bokseriem??? Nosauc vismaz VIENU profesionālu novusistu, kurš ar novusu pelna dzīvei? Aaa....nav neviena tāda??? Novuss ir un paliek kā atpūtas sporta veids, to var un vajag spēlēt dārzā, dzerot alu un ēdot gaļu. Uldi...lūgums TEV....raksti vairāk par Bauskas nov. sportistiem, kuri ir izsitušies Eiropas un Pasaules līmenī...par novusu aizmirsti!

pirms 5 gadiem, 2015.03.16 23:51

kkkk

lai cali cinas Francija un visur kur var,ja tava dzive ir nozelojama un pats nesi neko sasniedzis,sedi pie kapnutelpas un spele novusu. Kad apnik novuss, vari ripini bumbas savas kabatas!

pirms 5 gadiem, 2015.03.17 12:40

edgars

spriezot pec krekla - sponsori jau kaut kadi ir...

pirms 5 gadiem, 2015.03.17 22:28

cccc-etam

Kur tad Kuļikovskis ir izsities? Eiropā vai Pasaulē? Braukā par trešās šķiras tūrēm,sētas mačiem,kur uzvarētājs zināms pirms laika, Nosauciet kaut vai vienu Kuļikovska cīņu,kurā viņš cīnas par pretendenta vietu uz pasaules čempiona nosaukumu. Novusisti patstāvīgi uzvar starptautiskos turnīroš,pat Pasaules un Eiropas čempionātā ir trijniekā.Vai tad sportā galvenais ir nopelnīt naudu?:

pirms 5 gadiem, 2015.03.17 23:10

oļegs

novusu spēlē tikai pi.dari

pirms 5 gadiem, 2015.03.18 18:50

Vietējās ziņas