Bokseris Artūrs Kuļikauskis piedalīsies «Rīgas karā» 4

Rīgas Sporta manēžā 6. martā notiks starptautisks cīņas mākslu turnīrs «The War Riga» (‘Karš Rīgā’ – latviski). Turnīra gaitā boksa ringā izies arī baušķenieks Artūrs Kuļikauskis, kurš cīnīsies ar Jevgeniju Andrejevu.

Vakara gaitā būs iespēja vērot vairāku sportistu cīņas pēc MMA, K-1, boksa un profesionālā pankrationa noteikumiem. Lielākā uzmanība ir pievērsta cīņai par vakanto organizācijas IFA – «Internatioanl Fighting Association» – pasaules čempiona jostu pēc K-1 noteikumiem, spēkosies Eiropas čempions pussmagajā svarā Artūrs Gorlovs un pasaules čempions baltkrievu sportists Pāvels Turuks.

Turnīrā paredzētas četras boksa cīņas, no kurām trīs būs vieglajā svarā un tikai viena smagajā svarā – A. Kuļikauska svara kategorijā. Mūsu sportists, kurš boksa aprindās pazīstams ar iesauku «Karalis Artūrs», pasaules reitingā ir 141. vietā un Latvijas reitingā 2. vietā. Jevgenijs Andrejevs Latvijas reitingā ir 4. vietā, bet pasaules reitingā 481. pozīcijā. Pārējie bokseri aizvadījuši salīdzinoši nelielu skaitu cīņu un ne tuvu nav tik pazīstami kā mūsu novada pārstāvis un viņa pretinieks, kas nozīmē, ka tieši šai boksa cīņai pievērsīs salīdzinoši lielāku uzmanību.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

šausmas

Vai tad par to ir jāraksta,ka Pasaules 141 bokseris piekaus pensionāru,kurš pasaules reitingā ir 481 jeb pēdējais no darbojošajiem bokseriem. Vai tiešām ši cīņa ir vērta publicēšanai?

pirms 5 gadiem, 2015.02.25 20:44

Livingstons

LAtvijas reitingā smagajā svarā ir 30 bokseri, pasaules - 1041. Protams, 2. numura cīņa ar 4. numuru Latvijas reitingā laikam skaitās kaut kas ļoti nenozīmīgs? Jeb komentāra autors varbūt uz cīņu var atvest Marko Huku?

pirms 5 gadiem, 2015.02.26 11:30

jop

Tad jau labāk skatīties,kā Latvijas 2 galda tenisists cīnas ar 4 Latvijas tenistu,jo viņi tāpat netiek 100 labāko skaitā pasaulē. Latvijas čempionāts ir domāts šādām cīņām,bet te reklāmē sarunātas cīņas,kur pensionārrs nokritīs otrajā raundā un abi saņems naudiņu par teātri. Kauns . Livington,ieej 'boksa lapā un paskaties cik pieaugušo bokseru startēja smagsvarā,Latvijas čempionātā un tad muldi,jAUNIEŠI,JUNIORI, Neviena pieaugušā,tikai tev iznāk kaut kādi 30,tātad neviena pieaUGUŠĀ latvijas čempī,bet tavi vārdi murgs.

pirms 5 gadiem, 2015.02.26 12:09

kaifs

debiliķiem ar vienu rievu un to pašu pa.....Kā vispār kaut ko tādu var skatīties un ar kaut ko tādu nodarboties, vai cilvēks priekš tam ir radīts, sviests.

pirms 5 gadiem, 2015.02.25 21:08

Vietējās ziņas