Brāļi Podži uzvar dubultspēļu turnīrā Slovākijā 2

Vecsaulieši brāļi Jānis un Mārtiņš Podži Slovākijas pilsētā Pještani uzvarējuši M15 klases tenisa turnīrā dubultspēlēs. Sacensības notika no 15. līdz 21. jūlijam. Brāļi startēja arī vienspēļu turnīrā. Tur veiksmīgāks bija Mārtiņš Podžus, kas tomēr izstājās ceturtdaļfinālā pēc ļoti grūtas trīs setu cīņas ar ungāru Fabianu Marozsanu – 6-3, 6-7 (5) un 6-7 (4). Tā liecina itftennis.com mājaslapas informācija. F. Marozsans turpinājumā iekļuva finālā, kur piekāpās slovākam Lukasam Kleinam.

Dubultspēļu turnīrā abi brāļi pēc reitinga bija spēcīgākais duets, savu pozīciju viņi arī attaisnoja. Tiesa, viegli tas nenāca. Jau pirmajā kārtā ar mainīgām sekmēm iznāca aizvadīt saspringtu cīņu ar čehu Palanu Dominiku un slovāku Samuelu Puškaru – 6-2 4-6 (15-13). Turpinājumā divi viegli panākumi, un finālā pretim nāca turnīra otrs spēcīgākais duets – čehi Vits Kopriva un Petrs Nouza. Cīņa bija ļoti smaga. Pirmajā setā zaudējums taibreikā – 6-7 (3), tad otrajā uzvara taibreikā 7-6 (1) un pēdējā izspēlē panākums ar 10-7. Brāļiem tas ir jau piektais dubultspēļu turnīrs, kuru viņi kopā uzvar.

Šonedēļ abi brāļi startē M15 klases turnīrā Austrijas pilsētā Velsā. Vienspēļu turnīrā M. Podžus pēc reitinga ir trešais spēcīgākais, bet dubultspēļu turnīrā viņi atkal ir spēcīgākie pēc reitinga.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Mūsu valodiņa

Jā, interesanta tā mūsu valodiņa, ja viens ir Podžus, tad divi ir Podži. Skan makten interesanti.

Jā, jā, es zinu, ka šādi ir teorētiski pareizi, es tikai saku, ka skan interesanti :)

pirms gada, 2019.07.23 15:52

Vietējās ziņas