Brauc dzērumā un bez tiesībām

Vecumniekos, Rīgas ielā, 24. oktobrī vīrietis stūrēja automašīnu «Volkswagen Passat», būdams alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Tas nebija vienīgais gadījums, kad personas bezatbildīgi sēdušās pie stūres reibumā. Tā Vecumniekos, Rīgas ielā, 24. oktobrī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,52 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Arī Bauskā, Uzvaras ielā, 25. oktobrī vīrietis stūrēja automašīnu «BMW-320», būdams 2,68 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo sākts kriminālprocess. 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 25. oktobrī saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 19 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi kriminālprocesi. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas