Brauc piedzēries un bez tiesībām 2

Policija rīta pusē Bauskas novadā aizturējusi kādu alkohola apreibinātu automašīnas vadītāju, portālu informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Bauskas novada Codes pagastā 29. martā sešos rītā pa ceļu Bauska – Mežotne ar automašīnu «BMW 520» pārvietojās 1993. gadā dzimis vīrietis. Automobili apturēja policisti un konstatēja, ka vīrietim nav transporta līdzekļa vadīšanas tiesību. Tāpat tika konstatēts, ka šoferis ir alkohola reibumā. Mēraparāti vīrieša izelpā uzrādīja 1,48 promiles.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

haha...

Nu Gan.. Nezināju ka Bauskas robežzīme sadarbojas ar ceļu policiju. Ganjau dzinās paakal BMW un puisis no bailēm zaudēja kontroli pār auto un ietriecās zīmē. Protams tas nav nekāds attaisnojums puisim braukt reibumā, bez tiesībām un ar BMW... Nu tas irauto kas prasa labas iemaņas un lielu stāžu autovadīšanā.

pirms 5 gadiem, 2015.03.31 13:46

Garāmbraucējs

Kur patiesība????
Nevis apturēja, bet piebrauca, kad zīme jau bija nonesta, visticamāk pēc pakaļdzīšanās. Un visādas ziņas ir par nonestām sētiņām, bet par šo gadījumu nekā. Uz Mežotni tagad lūdzu braucat uz 50 km, jo Bauskas pilsētas robežas ir paplašinātas.....

pirms 5 gadiem, 2015.03.31 22:21

Vietējās ziņas