Brauciens uz Ungāriju rosināšot strādāt 5

Vairāki Bauskas pilsētas Domes administrācijas un pašvaldības institūciju darbinieki piektdien, 23. maijā, dosies sešu dienu ekskursijā uz Ungāriju. Brauciens organizēts kā motivācijas pasākums, lai atbalstītu pilsētas Domes strādājošo iniciatīvu un motivētu turpmākam darbam, skaidro pašvaldības preses sekretāre Andra Matuļenko. Uz Ungāriju brauks 39 cilvēki, no tiem - 17 pašvaldības iestāžu un uzņēmumu strādājošie, 13 Domes darbinieki un deviņas privātpersonas. Braucienā Domes vadību pārstāvēs priekšsēdētājas vietnieks Māris Freimanis. Pašvaldības priekšsēdētāja, izpilddirektors, kā arī deputāti šajā braucienā nedosies. Ceļojuma izmaksas vienai personai ir Ls 175. A. Matuļenko uzsver, ka no Bauskas pilsētas Domes līdzekļiem tiek segta daļa izdevumu - Ls 650, kas saistīti ar brauciena organizēšanu. Summa tikusi ieplānota šī gada budžetā. Turklāt Bauskas pilsētas Domes darbinieki tūrisma braucienā dosies, izmantojot atpūtas (brīvdienas) un atvaļinājuma dienas, un komandējuma nauda par šo braucienu netiks izmaksāta. Lai darbinieki aplūkotu ne tikai tūrisma objektus, bet gūtu arī informāciju par Ungārijas pašvaldību darbību, brauciena laikā ieplānota tikšanās ar Godolo pilsētas Domes pārstāvjiem. Paredzētas vietvaras darbinieku diskusijas un viedokļu apmaiņa par izglītības sistēmu, sociālo darbu, pašvaldību finansēšanas kārtību, veselības aprūpi, kā arī citiem jautājumiem.  Jāmin, ka šāds brauciens nav jauninājums pašvaldības darbā, tikai līdz šim ieturēta neliela pauze. Pēdējais šāda veida brauciens tika organizēts uz Itāliju 2005. gadā. Pirms tam apceļota Latvija, būts arī Igaunijā, Lietuvā, Čehijā un Austrijā, stāsta A. Matuļenko.  Bauskas pilsētas Domes priekšsēdētājas vietnieks Māris Freimanis atzīst, ka šādi braucieni ir nepieciešami. Vai arī turpmāk kaut kas līdzīgs tiks rīkots, vēl grūti spriest, jo priekšā pašvaldību vēlēšanas, kam jābūt kā noslēdzošajam posmam reģionālās reformas īstenošanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

braucēja

Paldies , ka bija tada iespeja kopa ar labiem kolegiem par savu naudu aizbraukt uz tik jauku zemi ka Ungarija! Gada laika pietiekami daudz nomaksaju nodoklos,lai nejustos slikti, lasot apvainojumus un melus. Lai ka daziem gribetos domat, ka pasvaldibu darbinieki sanem algu un vel dzivo no nodoklu maksataju naudas, ta nav.

pirms 13 gadiem, 2008.05.29 15:25

Artūrs

Varēja jau motivēt ar dārgāku un tālāku braucienu, tad motivācija arī būtu lielāka strādāt kāda interesēs.

pirms 13 gadiem, 2008.05.24 08:06

...

Ja jau nebūtu paši par saviem grašiem devušies, diez vai šitā reklamētos. Tagad izrādās, ka viss tīrs.

pirms 13 gadiem, 2008.05.23 09:00

Kika

Kāpēc sabierdībai jāuztraucas, ja cilvēki paši brauc par savu naudu??? Lai labs brauciens:)

pirms 13 gadiem, 2008.05.23 08:43

Liza

Kāpēc tik uz Ungāriju varēja taču pievienoties Korsikas braucējiem! Un kur ta tik pieticīgi, ka bez komandējuma naudas paši par saviem grašiem ceļā dodas.

pirms 13 gadiem, 2008.05.23 07:12

Vietējās ziņas