Bričku atzīst par mēneša spēlētāju

Par Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas čempionāta februāra mēneša spēlētāju atzīts basketbola kluba «Dartija» uzbrucējs Gundars Brička. «Dartijai» šogad šajā jomā veicas – G. Brička ir jau trešais kluba pārstāvis, ko atzīst par mēneša spēlētāju.

Iecavas BK «Dartija» februārī uzvarēja visās četrās spēlēs un mēnesi noslēdza kā Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas čempionāta (LBL3) līderis – 11 uzvaras un divi zaudējumi. Savukārt Gundars Brička četrās uzvarētajās spēlēs laukumā pavadīja vidēji 30 minūtes un 11 sekundes, guva 27,3 punktus, izcīnīja 8,3 atlēkušās bumbas, 3,8 reizes pārķēra bumbu un nopelnīja vidējo efektivitātes koeficientu 20,5.

G. Brička arī iepriekšējos gados bija viens no komandas līderiem. Pagājušajā gadā gan kopā ar vēl vairākiem iecavniekiem izvēlējās pamēģināt laimi citā vienībā, izraugoties spēlēt LBL2 komandā «Mārupe». BK «Dartija» šāda izvēle bija diezgan smaga, jo vienībai bija grūta iepriekšējā sezona. Tiesa, tas ļāva izaugt jaunajiem, kas šogad ir labs atbalsts pieredzējušajiem spēlētājiem.

«Speciāli nelaižu viņu sākumpiecniekā, jo Gundara iesaistīšanās no rezervistu soliņa pastiprina komandas spēli. Viņš var gan iemest no distances, var aiziet garām savam pretspēlētājam. Kad kā nākas nocīnās aizsardzībā – vienkārši super!» tā par vienības uzbrucēju portālam basket.lv stāsta komandas treneris Voldemārs Pārums.

Šogad vienībai, kas cer cīnīties par čempionu titulu, sezona solās būt gara – varbūt beigsies tikai maijā. V. Pārums atzīst, ka veiksmīgākas būs komandas ar stabilāku sniegumu. Savukārt puiši domājot par iespēju startēt augstākā līgā – LBL2. Jāatzīst, ka līdz šim Iecavas klubs tomēr vairāk ir bijis jauno basketbolistu kalve un par dalību LBL2 nav domājis. «LBL2 – tie ir garāki un dārgāki izbraukumi, arī lielāki sarežģījumi, savienojot basketbolu un darbu. Pēc sezonas domāsim,» tā V. Pārums.

BK «Dartija» jau šovakar aizvadīs kārtējo LBL3 mājas spēli ar «ViA /Valmiera Glass-2» vienību. Savukārt «Bauskas BJSS» Bauskā tiksies ar «Dārznieks/Cēsu sporta skola».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas