Brīvdabas izrādē būs bērnu spēlēšanās, blēžu ķeršana un šaudīšanās 7

Skatītāji – tā ir jūra, estrādes priekšplāns – smilšainais liedags, un fonā – pamestā Hāzenfūsa villa. Tam visam pa vidu indiāņi, pilsētas bērni, pāris blēžu un kāds par mīlošu vīrieti nomaskējies izmeklētājs.

Zentas Ērgles stāstu «Tā tik bija vasara» un «Noslēpumainais atradums» varoņi piektdien, 21. augustā, dzīvosies pa Bauskas pilskalna estrādi jautrā mūziklā «Tā tik bija vasara». Tas ir «Muzikālā teātra 7» vienpadsmitās vasaras sezonas iestudējums visai ģimenei. Gan lieliem, gan maziem skatītājiem tā ir iespēja Z. Ērgles aizrautīgo literāro pasauli ieraudzīt šodienas krāsās.
 
«Ja Z. Ērgle būtu mūsu vidū, viņa Kārļa Anitena lugu, kas veidota pēc rakstnieces stāstu motīviem, atzītu par azartisku un brīnišķīgu piedzīvojumu šeit un tagad, iepinot stāstā arī vēsturisku patiesību par Latvijas arhīvu un muzeju likteni pēc Otra pasaules kara,» stāsta Z. Ērgles mazdēls un grāmatnieks Artis Ērglis.

Izrādes darbība norisinās mūsdienās jūras krastā, milzīgajā un pamestajā Hāzenfūsa villā, kas beidzot nonākusi likumīgās mantinieces īpašumā. Klīst leģenda, ka šajā villā Otrā pasaules kara laikā apslēpti austriešu grāfienes Bellegardes dārgumi. Tos gan nevienam līdz šim tā arī nav izdevies atrast. Varbūt tos uzies Bauskas pilskalna estrādes skatītāju acu priekšā?

Vairāk lasiet laikraksta drukātajā versijā trešdien, 19. augustā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

anita un uldis

neizklausās un neizskatās labi.. laikam uz šādu performanci neiesim
tas gan pirmoreiz pēdējos piecos gados, kad te producentu apvienība ierodas ar vairāk mazāk veiksmīgām izrādēm
šitais nu galīīģi GARĀAAAM!!!

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 17:04

ojaa

nu ko vini citu raadiis??? labi ka es vispaar negaaju un netaisos iet. un to jolandu maasinu ar kkaa bubuli visur izliek. nu nau vairs taas spozmes visam tam kaa agraak,

pirms 5 gadiem, 2015.08.30 00:24

koko

Ak dievs, biļetes jau nopirktas! Tagad nezinu - iešu vai labāk tomēr nē!

pirms 5 gadiem, 2015.08.21 07:30

inga

lielāks SŪDS par šo nudien sen nebij redzēts!!!
žēl izsviestās naudas un laika!

pirms 5 gadiem, 2015.08.21 21:36

Iluta

Nebiju domājusi,ka būs tāds MURGS!Tiešām žēl velti notērētā laika un naudas!

pirms 5 gadiem, 2015.08.22 10:05

nu

Nu piemēram mans bērns (4 gadi) pirmo reizi ar aizrautību skatījās izrādi :D pašai nu tā- laikam arī vēl bērna prātā un likās interesanti- īpaši cik spilgti attēlotas bērnu attiecības- kaut kur manā bērnībā viss tas piedzīvots :D brīžiem gan palika garlaicīgi kad stāstīja to vēsturi, bet pa lielam priekš bērniem bija ļoti laba izrāde. (meitai (2gadi) patika bēbis ratos :D )

pirms 5 gadiem, 2015.08.24 15:21

juris

Anitēna vārds gudrākajiem jau ir kā zīmogs- būs ***

pirms 5 gadiem, 2015.10.10 21:50

Vietējās ziņas