«Brīvdienu mājsēdes» laikā Valsts policijas Bauskas iecirkņa amatpersonas fiksē 70 pārkāpumus 2

Ministru kabinets konceptuāli vienojās līdz 7. februārim pagarināt ārkārtējo situāciju, iekļaujot papildu nosacījumu par komandantstundu, ko valdība sauc par «brīvdienu mājsēdi». Tas paredz, visiem Latvijas iedzīvotājiem laikā no 30. decembra vakara līdz 4. janvārim, kā arī 8. un 9. janvārī no plkst. 22 līdz plkst. 5 jāuzturas savā dzīvesvietā. «Bauskas Dzīve» skaidroja, kā šīs prasības Jaungada svētku laikā ievērotas Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā.

Policisti automašīnu skaļruņos atskaņojuši brīdinājumu nepulcēties, ievērot komandantstundu. Bauskas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Egīls Gailis informē, no 30. decembra vakara līdz 3. janvārim sākti 70 administratīvā pārkāpuma procesi par ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu pārkāpumiem, tostarp par pulcēšanos – septiņi, par to tika piemērots sods 100 – 500 eiro apmērā.

«Vairāki jaunāka gadagājuma cilvēki 31. decembrī komandantstundas laikā atradās uz ielas. Gadumija bija nemierīgākais laiks. Reakcija uz aizrādījumiem bija dažāda, bija arī vārdiski agresīvi noskaņotas personas. Tomēr kopumā pie mums bija salīdzinoši mierīgi,» rezumē E. Gailis.
Jaungada pusnaktī Bauskā debesīs ik pa brīdim šāvās salūts, vai tomēr daudzdzīvokļu namu iemītnieki pārkāpa aizliegumu to šaut pēc pulksten 22?

«Ļoti rūpīgi centāmies uzraudzīt daudzdzīvokļu māju apkaimi, pārsvarā «šāvieni» bija privātmāju teritorijā. Tiesa gan, Iecavā fiksējām salūtu pēc noteiktā laika daudzdzīvokļu namu tuvumā, par to tiks piemērots sods.

Liela pateicība zemessargiem par palīdzību, ceram arī uz turpmāku sadarbību!» uzsver E. Gailis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

?

Kaut kā interesanti Jūs kontrolējat,ja nakts vidū pilsētā nav redzama neviena braucoša ekipāža un vienīgā kontrole bija satiekama Iecavā.
Un palūdzot uz pašapliecinājuma uzspiest zīmogu saņem atbildi:Es netaisos nekādu zīmogu spiest!
Tad cik reizes Jūs reģistrējat vienu personu savā uzskaites lapā?Tik reizes cik apturat?

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.05 17:31

bāc

kāds prieks, ka policisti vismaz kaut kā atpelna nodokļu maksātāju ieguldījumu viņu atalgojumā, jo atklāt noziegumus, kuros apzagtas mājas, garāžas, mašīnas u,c, "šiem varoņiem" prātiņš pa īsu. labi, ka vismaz var skriet virsū masku nevalkātājiem un (palīgskolas debīliķa jaunvārdam) mājsēdes pārkāpumiem...

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.09 22:52

Vietējās ziņas