Bruknas muižā labdarības koncerts aizdzenā mākoņus 1

Bauskas novada Dāviņu pagasta Bruknas muižā pozitīvas emocijas un labestība labdarības koncertā ceturtdienas, 23. jūlija, vakarā aizdzenāja visu dienu krājušos lietus mākoņus. No saules staru pielietās skatuves skanēja mīļas, roķīgas un lipīgi šlāgeriskas melodijas.

«Mani fascinē gaisotne, kāda šeit valda, kā arī nometnes nosaukums «Sapņu dienas». Sapņot spēj daudzi, taču te ir cilvēki, kuri rod uzņēmību savus sapņus realizēt. Tādēļ mēs neatsakāmies šeit uzstāties jau otro gadu,» to «Bauskas Dzīvei» atzina grupas «Musiqq» solists Emīls Balceris.

Bruknas muižā pagājušajā nedēļā uzturējās bērni un viņu vecāki, biedrības «RH3 fonds» rīkotās nometnes «Sapņu dienas» dalībnieki. Kopā ar savām ģimenēm, pazīstamiem sportistiem, mūziķiem un māksliniekiem viņi aizrautīgi sportoja, apguva mūzikas instrumentu spēli, radīja mākslas darbus, dažādi citādi saturīgi piepildīja dienas.

Labdarības koncertā šogad nebija īpaši daudz apmeklētāju, taču sanākušie baudīja muižas dārza īpašo gaisotni. Bauskas novada iedzīvotāja Dzintra Vasiļjeva atzina, ka šī vieta ir ne tikai skaista, bet arī lieliski piemērota garīgām atklāsmēm. Daudzi atzinīgi izteicās par pasākumā valdošo demokrātisko noskaņu.

Atšķirībā no akcijas «Uzcel savu baznīcu», kur bija noteikts minimālais ziedojuma apmērs – septiņi eiro, šoreiz labdarībai katrs varēja atvēlēt sev iespējamo summu. Koncertu, kurā uzstājās tādi pazīstami mūziķi kā Miks Dukurs, Markus Riva, Roberto Meloni, grupas «Dabasu Durovys» un «Musiqq», vadīja aktieris Andris Bulis. Viņš publikai lasīja arī savu dzeju.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ilona

Tas nu gan bija ,vienreizēji fantastisks pasākums.

pirms 5 gadiem, 2015.07.30 21:54

Vietējās ziņas