Bruknas muižā notiks labdarības lielkoncerts 6

Bruknas muižā 24.augustā notiks labdarības akcijas "Uzcel savu baznīcu!" vērienīgs lielkoncerts, kura mērķis ir piesaistīt līdzekļus Svēto apustuļu kapelas celtniecībai un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā.

Jūlija beigās Rīgā notika īpašs valsts akadēmiskā kora "Latvija" labdarības akcijai veltīts koncerts, bet lielkoncertā piedalīsies ievērojams skaits Latvijas mūziķu, kuru vidū būs Raimonds Tiguls, Igo, Kārlis Kazāks, Aija Andrejeva, Ieva Kerēvica, Mārtiņš Burke-Burkevics, "Lady’s Sweet", "Putnu balle", "Willow Farm" un citi, aģentūru LETA informēja labdarības akcijas rīkotāju pārstāve Anete Kalniņa.

Pagājušajā gadā lielkoncertu, kas norit iekoptajā un gleznainajā Bruknas muižas dārzā, apmeklēja ap 2000 cilvēku. Pateicoties iegūtajiem līdzekļiem, baznīcai jau ir uzmūrētas sienas līdz kapelas pirmajam stāvam - astoņu metru augstumā, ielietas četras pusvelves un četras kupolvelves, ielieta arī melnā grīda, kā arī atrisināti visi tehniskie jautājumi, kas saistīti ar siltās grīdas ierīkošanu.

Izpostītajā Bauskas novada Bruknas muižā 2001.gadā Andrejs Mediņš izveidoja rehabilitācijas vietu "Kalna svētību kopiena". 2011.gada 31.maijā pēc Mediņa ierosmes tika sākta starpkonfesiju kapelas būve Bruknā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

no Apollo

Ieeja pasākumā pret ziedojuma kartēm, kuras 3, 5 un 10 Ls apmērā iegādājamas visās «Biļešu paradīzes» kasēs un mājas lapā «bilesuparadize.lv».

pirms 7 gadiem, 2013.08.13 18:13

Kur

Kur notiks šis koncerts un vai būs kādi transporti, kas vedīs vai jātiek pašiem???

pirms 7 gadiem, 2013.08.13 13:00

Upsā

Nekomentē visur un vienmēr, bet vispirms izlasi pašu rakstu, tad tāds jautājums neradīsies.

pirms 7 gadiem, 2013.08.13 18:15

ziediņš

Interesanta ziedojumu sistēma ar noteiktu summu

pirms 7 gadiem, 2013.08.14 15:24

Vietējās ziņas