Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bruknas muižā prezentēs grāmatu par Medžugorjes dzīvajiem akmeņiem 9

Kalna svētību kopienas mītnē Bruknas muižā Bauskas novada Dāviņu pagastā svētdien, 22. oktobrī, notiks grāmatas «Medžugorjes dzīvie akmeņi» prezentācija.

Grāmatu Latvijā šonedēļ prezentē četrās vietās, informē Resocializācijas un integrācijas asociācijas (RIA) projekta vadītāja Nora Skara. Piektdienas vakarpusē tā Rīgā svinīgi atvērta sarīkojumā grāmatu namā «Valters un Rapa», sestdien – Rīgas centrālajā bibliotēkā un Svētās Marijas Magdalēnas baznīcā.

Svētdien, 22. oktobrī, pulksten 14 atvēršanas sarīkojums sāksies Bruknas muižā. Tajā piedalīsies grāmatas veidotājs – Šveices mākslinieks Huberts Telers un viņa ģimene. Kā vēsta RIA izplatītā informācija, H. Telers dodas svētceļojumos uz Medžugorji kopā ar ģimeni kopš 2003. gada. Reiz, kad viņš pa akmeņaino taku kāpis Parādīšanās kalnā (Podbordo) un Krusta kalnā (Križevac), piepeši ievērojis sejas, kas uz viņu noraugās no neskaitāmiem akmeņiem un klints bluķiem. Kā aizrautīgs fotogrāfs un rakstnieks, viņš sāka iemūžināt sastingušos vaibstus.

Kā vēsta projekta pārstāvji, «dzīvo akmeņu» attēli sasaucas ar Jaunavas Marijas – Dievmātes vēstījumu no 2013. gada 25. janvāra: «Lai jūsu lūgšana ir stipra kā dzīvs akmens, un tikai tā jūs sāksiet liecināt ar savu dzīvi.» Akmeņi kā dzīvi liecina par svētajām Medžugorjes vietām. Mākslas akadēmijā H. Telers iepazinies ar Karlu Isleri, kas papildinājusi viņa darbus ar zīmējumiem. Fotogrāfijas un to mākslinieciskās interpretācijas ir pamatotas ar Jaunavas Marijas, Miera karalienes, vēstījumiem.

Izdevums ir publicēts horvātu, itāļu, angļu, vācu un spāņu valodā. Latvijas lasītājiem ir sagatavota ieliekama brošūriņa ar tulkojumu latviski. Visi ienākumi no izdevuma pārdošanas tiek nodoti tēva Slavko Barbariča fondam Medžugorjē. Tas atbalsta talantīgus studentus Bosnijā un Hercogovinā, lai viņi varētu mācīties augstskolā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Hallelujāh !

Virsotņu apgaismības kopienā Bruknas muižā arī ir viens dzīvais akmenis ar tumsoņus aicinošiem labvēlīgi smaidīgiem vaibstiem ziedot pat pēdējo naudiņu - mūspuses pāvests,prāvests vai vienkārši izrādīties sagribējies pāvs Mediņš.

pirms 2 gadiem, 2017.10.21 11:13

Mediņš

Tiksimies debesīs !

pirms 2 gadiem, 2017.10.21 21:15

Vispār

Hallelujan komentārs liecina, ka pēdējo 2000 gadu laikā cilvēks tā arī nav spējis mainīties, padod tik hallelujanam āmuru un naglas, piekals to pravestu krustā ka nemetas:) Interesanti gan būtu zināt, ar ko sociāli vērtīgu paveikto savas nožēlojamās dzīves laikā var palepoties hallelujan?

pirms 2 gadiem, 2017.10.21 12:20

Tam vispār

Vai tu to Mediņu,caurkritušo mācītāju,pazīsti,ka tā kviec?

pirms 2 gadiem, 2017.10.21 16:11

Es

Vai tik tu neesi caurkritušais atkarībnieks,kurš nespēj ar sevi tikt galā ?

pirms 2 gadiem, 2017.10.22 22:18

CT

vai tik Tu neesi vienvirziena domātājs?

pirms 2 gadiem, 2017.10.22 22:33

Sauļuks

Žēl gan, bet tie kuri kaut ko dara,tos vienmēr norej...
Andrej nesatraucies, kā saka : "Suņi rej,karavāna iet tālāk".
Lai Tev izdodas!

pirms 2 gadiem, 2017.10.23 22:01

pārņirgties

jā, jā, dzīvie akmeņi. strādājuši būtu labāk

pirms 2 gadiem, 2017.10.21 21:27

zaļais

kur tik svēto sejas nav saskatītas,grūtnieču vēderos,mākoņos,suņu kakās.Te tāds svaigāks redzējums-akmeņos.

pirms 2 gadiem, 2017.10.24 04:45

Vietējās ziņas