Brunavā ierādīs ieklāto dobju veidošanu 4

Sestdien, 21. maijā, Bauskas novada Brunavas pagasta zemnieku saimniecībā «Sprīdīši» notiekošajā Puķu dienā dārzkopji varēs iepazīties ar moderno ieklāto dobju veidošanu.Puķu dienas dalībnieki varēs apgūt ieklāto dobju veidošanu ar mulču, «Bauskas Dzīvei» stāsta «Sprīdīšu» saimniece Iveta Ļekūne. Jau tradicionālo sarīkojumu šogad kuplinās līnijdejotāju grupa no Jaunpils.Sestā ikgadējā Puķu diena sāksies pulksten 11 ar saimnieces atklāšanas uzrunu. Līdztekus priekšnesumiem ābeļdārzā darbosies tirdziņš, kurā vietējie brunavieši piedāvās pašu izaudzēto. Pēc puķu un dārzeņu stādu izvēles siltumnīcās, ko «Sprīdīšu» saimnieki organizē grupās pa 20 cilvēkiem, notiks ieklāto dobju ierīkošanas demonstrācija un cienāšana ar pašu sautētajiem kāpostiem.Šogad uz Puķu dienas tirgu jau pieteikušies dārzkopji no Vecumnieku novada Stelpes un Talsu novada Pļavām, kas ieradīsies divos lielajos autobusos, kā arī puķumīļi - līnijdejotāji no Jaunpils novada. Kopumā I. Ļekūne šogad plāno uzņemt ap 150 dārzumīļu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

... no Ceraukstes....

Pasākums šodien bija gana jauks...

pirms 9 gadiem, 2011.05.21 20:04

Ilze K.

Iveta ir malacis, lai izdodas. Esmu jau pārliecinājusies, ka ir viena otra vārda māsa, kas ne pati darīt grib, ne priecāsies par citu labiem darbiem....:)

pirms 9 gadiem, 2011.05.21 18:34

Ilze

Nu nezinu gan - tirgū var puķes nopirkt daudz lētāk nekā šajā balagānā.

pirms 9 gadiem, 2011.05.20 19:31

Rozīte

Lai tav rīt jauks un izdevies pasākums. Es domāju ka tā arī būs, jo pie kā tu ķeries, viss izdodas. Uz tikšanos Puķu dienā!

pirms 9 gadiem, 2011.05.20 19:26

Vietējās ziņas