Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brunavas pagastā jaunieši aiztur zagļus 7

Brunavas pagasta „Rainī” naktī jaunieši aizturējuši divus zagļus. Pēc tam izsaukta policija, garnadži nodoti likumsargu rokās.

Dažādi nelūgti viesi šķūnīšus, pagrabus un garāžas pie daudzdzīvokļu mājām „Rainī” ir apciemojuši vairākkārt. Viņi bija te ieradušies atkal – naktī no 16. uz 17. jūliju.

Vakarā J. (visu personu vārdi un uzvārdi ir redakcijai zināmi, taču jaunieši, vecumā nedaudz virs 20 gadiem, nevēlējās tos paust publiski), kā tas ir daudzkārt, nenāca miegs. Krēslas stundā viņš pamanīja, ka gar garāžām lēnā gaitā noiet divi vīrieši. Ciemā tādi nebija manīti, tādēļ svešinieki piesaistīja J. uzmanību. Kad satumsa vēl vairāk, J. ieraudzīja, ka svešie ļaudis, ar lukturīšiem rokās, rosās gar garāžu durvīm. Tumsā bija manāms, ka zagļi jau dažas ķerras piekrāvuši ar svešām mantām.

J. tūlīt zvanīja diviem saviem draugiem R. un E. Jaunieši pēc laika atsteidzās uz ciematu un bezbailīgi metās zagļiem virsū. Vīrieši bija nedaudz vecāki, taču jaunieši viņus aizturēja. Zagļi tika sasieti, paziņots policijai. Likumsargi atbrauca pēc vairāk nekā pusstundas.

„Raiņa” iedzīvotājus patīkami pārsteigusi jauniešu drosme. Viena no sievietēm, kuras garāžas durvis bija uzlauztas un velosipēds jau izstumts pagalmā, saka īpašu paldies jauniešiem, kas nenobijās un iesaistījās zagļu aizturēšanā.

Bauskas policijā apliecināja, ka naktī no 16. uz 17. jūliju „Raiņa” iedzīvotāji saviem spēkiem aizturējuši divus zagļus. Tie bija Lietuvas Republikas pilsoņi. Kaimiņvalsts zagļi nav retums pierobežas pagastos. Policija pateicas „Raiņa” iedzīvotājiem par modrību un bezbailību, aizturot noziedzniekus. Par aizturēto personu rīcību policijā uzsākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

zhuu

Tā jau forši, tikai nākamreiz pirms zvana draugiem, pie reizes piezvana policijai - ja nu kas, būs jau ceļā ;)

pirms 7 gadiem, 2013.07.20 11:38

Nez

Latvijieši arī apzog lietuviešu mājas vai tas leišu bizness?

pirms 7 gadiem, 2013.07.21 14:45

Guntis

Kā privātais var aizturēt ārzemnieku, tā krimināl sodāma darbība jo tiek ierobežotas personas ES tiesības brīvi pārvietotie, lai pavisam brīvi varētu pārvietoties pa plašo ES vajag braucamo, valsts nedeva, atrada paši te pat kaimiņos. Un vispār LT ir investori. Sākotnēji viņi nozog velosipēdu, lai veiktu tirgus izpēti, no rīta būtu atdevuši atpakaļ. Domāju ka taisnīgā tiesa lemj vai zaglis vai ne. Tad jau tā, sasienam pagastveci, uzlaužam durvis un pasakam ka gribēja kompotu nozagt.

pirms 7 gadiem, 2013.07.23 06:44

Vietējās ziņas