Brunavas pagastā lieguma teritorijā nelikumīgi nozāģē kokus

Bauskas novada Brunavas pagastā 2. maijā konstatēts, ka notiek nelikumīga koku zāģēšana lieguma teritorijā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Bauskas novada Codes pagastā 4. maijā sieviete atpakaļgaitā vadīja automašīnu «Volkswagen Golf» un neuzmanības dēļ iebrauca ēkas sienā, to bojājot. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 4. maijā saņemta informācija par 49 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 17 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 4. maijā saņemta informācija par 167 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 146 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 71 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi un viens kriminālprocess. Reģistrēti desmit ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas