Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brunavas pagastā sāk ceļa Ērgļi–Saules rekonstrukciju 4

Projektā «Gājēju tilta un ceļu gaisa tilta-Grantiņi, Ērgļi-Saules rekonstrukcija» sākta ceļa Ērgļi-Saules posma no Ērgļiem līdz Grantiņiem labošana Brunavas pagastā, «Bauskas Dzīvi» informē Baiba Marčenkova, Brunavas pagasta pārvaldes vadītāja.Darbus veic SIA «Viona», līguma summa ir 53 405,62 lati. Visa ceļa Ērgļi-Saules rekonstrukciju šajā projektā diemžēl nevarēs veikt nepietiekama finansējuma dēļ. Tuvākajā laikā tiks pabeigta gaisa tilta pār Mēmeli pie Jaunsaules rekonstrukcija, darbus veic SIA «M.A.-Taka». Projekta kopējās izmaksas ir 30 011 latu, stāsta B. Marčenkova. Pagasta pārvaldes vadītāja akcentē, ka ceļa posma un tilta rekonstrukcija ir nozīmīgs ieguldījums publiskās infrastruktūras sakārtošanā Bauskas novadā. Tas ir ļoti svarīgs Ērgļu un Jaunsaules iedzīvotājiem, it īpaši Jaunsaules pamatskolas bērniem un viņu vecākiem. Liela daļa Ērgļu ciema bērnu mācās Jaunsaules pamatskolā, t. i., katru mācību dienu šķērso upi pa gājēju tiltu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Tiltu neviens tur nebūvēja, bet saremontēja. Ja Tev , komentētāj, rodas šaubas par tilta vajadzību, nu tad neej pa to, bet forsē upi peldus. Tuvākie tilti ir Bauskā un Skaistkalnē, attālums apmēram 40 km. Nu tad aizdomājies par to.

pirms 9 gadiem, 2011.06.03 23:06

Ceļus vajadzētu remontēt, labāk būtu atjaunot. Bet par tilta būves vajadzību rodas šaubas. Kārtējo reizi bezjēdzīgi izmantotas nodoķļu maksātāju naudas.

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 17:29

Uz Mežgaļiem jau arī virs tik daudz jau nebrauc, vairāk brauc citur, tāpēc laikam arī ceļš ir tik slikta uz to 'slaveno' forumos apspriesto skolu. Uz Jaunsauli iet un brauc ne jau tikai uz skolu. Atkal sākas vau, vau.

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 08:16

Tik daudz jau uz Jaunsauli vairs neiet, vairāk brauc uz Mežgaļiem. Ir apdzīvotas vietas kur vairāk bija nepieciešams labs ceļš, kur vairāk ir privātmāju un iedzīvotāju. Cik zinu, tad šis ceļš ved tikai uz divām privātmājām. Bet ķeksītim jau derēs!

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 23:07

Vietējās ziņas