Brunavieši aizvada ziemas sporta spēles 1

Apmēram 40 aktīvas atpūtas piekritēju Bauskas novada Brunavas pagastā aizvadījuši Ziemas sporta svētkus. Programmā bija hokejs, slidošana, slēpošana un divas sacensību stafetes.

Sacīkstes, kuras notika 26. janvārī, rīkoja Brunavas pagasta sporta organizatore Dace Kalniņa.  «Pasākums ieilga līdz sešiem vakarā, jo četras hokeja komandas, kas piedalījās sacensībās, vēlējās izspēlēt divus apļus. Un vēl pēc tam iesaistījās slidošanas un slēpošanas sacīkstēs,» stāsta pasākuma organizatore. Viņa atklāj, ka gandrīz visi dalībnieki bija no Brunavas pagasta.

Slidošanā dažādās vecuma grupās uzvarēja Keita Bērzleja, Kristers Repša, Artūrs Jurševics un Andris Purviņš. Slēpošanā dalībnieku bija vairāk un uzvaras vecuma grupās izcīnīja Megija Režģis, Elīza Straģe, Hevijs Trībers, Mareka Liepiņa, Alberts Straģis, Paula Liepiņa, Markuss Pavārs un Artūrs Jurševics. D. Kalniņa pastāstīja, ka slēpošanas inventāru nodrošināja Mežgaļu pamatskola.

«Sporta svētki patiešām izdevās. Starp startiem sildījāmies pie ugunskura, pagasta padome nodrošināja mums pīrādziņus un siltu tēju termosos, savukārt sporta centrs «Mēmele» sagādāja balvas,» stāsta D. Kalniņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas