Brunavieši dodas lāpu gājienā 3

Valsts svētku nedēļas pasākumu norisēs tiek meklētas jaunas izpausmes formas. Vairāki desmiti brunaviešu 11. novembra vakarā pulcējās Ērgļos, lai dotos lāpu gājienā.

Interesanti, efektīgi, kaut kas nebijis – tādas replikas par pasākumu izteica sanākušie. Viena no ieceres īstenotājām – Brunavas bibliotēkas vadītāja Ilze Kursiša – portālam atzina, kopīgi nolemts svētku rīkošanā ieviest ko jaunu: «Cik atceros, šāds lāpu gājiens valsts svētkos Brunavā nav bijis. Sadarbībā ar pagasta pārvaldi, kultūras darba organizatori nolēmām pamēģināt. Redzot cilvēku ieinteresētību, šķiet, iecere attaisnojusies.»

Sanākušie pulcējās Ērgļu estrādē, kur viņus uzrunāja I. Kursiša, dziedāja Aigars Urtāns un Raitis Sirmanis. Pēc tam ar lāpām un svecītēm rokās visi devās uz klubu pagasta pārvaldes ēkā. Pie tās bija izveidota Latvijas kontūra, kuru sanākušie izrotāja ar svecītēm un lāpām.

Klubā koncertā dziedāja jauktais koris «Grenctāle». Vēsturnieks A.Urtāns pastāstīja par latviešu karavīru gaitām, vēstījumu papildinot ar katram laikmetam atbilstīgām dziesmām.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējā

Paldies pasākuma organizētājiem,Brunavas pašvaldības vadītājai par skaisti noorganizētajiem svētkiem.

pirms 5 gadiem, 2015.11.13 09:11

brunaviete

Paldies! Pasākums bija noorganizēts ļoti labs, tā turpināt.

pirms 5 gadiem, 2015.11.13 09:18

Annija Filipova

Viss bija ļoti sirsnīgi un skaisti, liels paldies!

pirms 5 gadiem, 2015.11.13 09:38

Vietējās ziņas