Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brunavieši izmisuši par zagļu sirojumiem 14

Kārtējā liela apjoma zādzība notikusi Brunavas pagastā, portālu informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Naktī no 15. uz 16. oktobri Brunavas pagasta Ērgļos un netālajā Vecsaules pagasta Jaunsaulē notikušas divas zādzības. Jaunsaules pamatskolas kurinātavai uzlauztas durvis un nozagts flīžu griešanas disku iepakojums. Savukārt Brunavas pagasta Ērgļos no kaltes nozagti pieci elektromotori. Policija par šiem gadījumiem sākusi kriminālprocesus.

Par zagļu sirojumiem brunavieši ir izmisumā. Divu nedēļu laikā vairākas reizes pagastā pastrādātas apjomīgas zādzības. Kāda brunaviete «Bauskas Dzīvei» stāstīja, ka nu jau vairāk nekā nedēļu naktīs nevar mierīgi gulēt: «Pirms pāris dienām apzagtas kaimiņu mājas. Paņemta dažāda tehnika. Es vakaros ļoti baidos. Suņa mājās man nav, dzīvoju viena, satrūkstos teju no katra trokšņa. Agrāk mūsu ciemā bija daudz mierīgāka dzīve. Nekas nav dzirdēts, ka policija kaut ko darītu, lai zagļus noķertu.»

Brunavas pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova pauda sapratni par iedzīvotāju uztraukumiem. Viņa lūgusi pašvaldības sabiedriskās kārtības nodaļai kādas reizes vakaros atbraukt uz Brunavu reidā. Taču saņemta atbilde, ka zādzības nav viņu kompetencē. Turklāt nodaļai nav pietiekamu resursu, lai patrulētu laukos. Tika ieteikts ar lūgumu vērsties Valsts policijā.

VP Bauskas iecirkņa priekšnieks Ainars Stankevics «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka tiek strādāts, lai maksimāli ātri atklātu zādzības Brunavā. Bauskas iecirkņa kārtības policijas nodaļas priekšnieka vietas izpildītājs Armands Staļūns skaidroja, ka policijai ir vairāki pavedieni šo zādzību atklāšanai, taču konkrēti neko viņš nedrīkst izpaust. Policijas darbinieki regulāri dodas patruļas braucienos uz pagastiem, tostarp vakaros.

A. Staļūns aicināja iedzīvotājus būt modriem, rūpēties par sava īpašuma drošību, aizslēgt ēkas, pagrabus. Vienlaikus viņš aicināja nekavējoties ziņot par sastaptām aizdomīgām personām. Zvanīt var vienotajam glābšanas dienestam uz numuru 112 vai arī uz Bauskas iecirkni – tālrunis 63902100. Iedzīvotājiem ieteikts izvērtēt situāciju un ziņot likumsargiem, nevis pašiem doties pie potenciālajiem zagļiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

uuuūuuuuuuuuuu

Kur slavenie kārtibnieki? Kur ir tie kārtībnieki no domes paspārnes????????????????

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 09:50

zezs

pašvaldības kartibniekiem pietiek līdzekļu lai savas pakaļas pa Bausku vizinātu bērnus uz bērnudārzu aizvestu kam tada nodala vajadzīga lai saņemtu algu

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 13:19

bāācc..

Toties arvien mazāk ir gājēji un riteņbraucēji bez atstarotājiem.Valsts neko nezaudē,kad tantukam zāģi vai trusi nozog,bet ja velasipediku notriec,tad ir skāde..slimības pabalsti,invaliditātes pensijas,nedod Dievs aiziet bojā potenciāls valsts kases piepildītājs.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 14:42

Sandra

Es domāju, ka Vilnis pats siro, lai būtu par ko skribelēt. viens šāviens divi zaķi...
gan sensācija, gan bagātāks.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 18:40

sandrai

hahah :DDDD labs

pirms 6 gadiem, 2013.10.18 15:06

anete

Policijas darbs Bauskas novadā ir vērtējams ar atzīmi "OOOOO" ..
Cita lieta - par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem Policija plānu izpilda!!
man gribas vemt no šā visa

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 18:45

y

Rīgā tik vien kā bez biļetes braucošajiem pašvaldības policija var piepalīdzēt kontrolieriem, pārējais galīgi garām, zagļus neķer, bet bez biļetes gan zina kā sodīt sviests. Kauns par tādu policiju.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 22:06

giča

visi nevar būr modri
modrs var būt tikai modris!!

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 18:47

mēee

mednieki ir nu tad medijiet žurkas divkājainās atšaujiet pautus un būs miers un biedinājums citām žurkām

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 19:36

mēee

mednieki ir nu tad medijiet žurkas divkājainās atšaujiet pautus un būs miers un biedinājums citām žurkām

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 19:39

ka

Tagad tik redzam kā policija neprasmīgi strādā, kauns.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 22:04

IEDZĪVOTĀJS

JĀ,PALIEK ARVIEN NEOMULĪGĀK,JO TO MĒRGĻU SKAITS PIEAUG,KURI NESTRĀDĀ,BET ĒST GRIB .PIEKRĪTU,KA KĀRTĪBAS SARGIEM VAJADZĒTU PASTIPRINĀTAS NAKTS DEŽŪRAS.aRĪ IECIRKŅA PILNVAROTIE VARĒTU SAVAS PAKAĻAS PACILĀT BIEŽĀK ,NEVIS DZERSTĪTIES.

pirms 6 gadiem, 2013.10.20 16:09

Vietējās ziņas