Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brunaviešus svētkos sveic draugi no Daugavpils novada 4

Brunavas pagasta Grenctāles kultūras namā valsts svētku koncertā 17. novembrī bija daudz vairāk apmeklētāju, kā citos pasākumos.
Vairums sanākušo pie apģērba bija piesprauduši lentītes valsts karoga krāsās. «Tā rada īpašu svētku sajūtu,» par sarkanbaltsarkano lentīti pie sava apģērba atzina brunaviete Guna Levane.

Sanākušos sveica pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova. Viņa nosauca galvenās vērtības, kas var vairot Latvijas spēku un bagātību – tas ir darbs un laba izglītība. Pārvaldes vadītāja vēlēja, lai pēc iespējas lielākam pulkam brunaviešu būtu darbs.

Koncertā piedalījās vietējās amatierkopas – dziedāja jauktais koris «Grenctālē», dejoja sieviešu deju ansamblis «Rota». Pāris dziesmiņas bija iemācījušies bērnu ansambļa «Tirli bums» mazie dziedātāji. Sanākušo vieslielākās ovācijas izpelnījās Daugavpils novada Līksnas pagasta vidējās paaudzes deju kolektīva «Daugaveņa» uzstāšanās. Dažas  dejas sanākušies lūdza pat atkārtot.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Apmeklētāja

Labākais koncerts kāds bijis jelkad ! Cilvēku jūra bija.... bet viss bija kā vajag!

pirms 6 gadiem, 2013.11.18 22:34

Brunavas pagasta kuktūras vadītāja Jurgita Druseik

Neesmu rakstniece, tomēr man vēl būtu šim rakstam kas piebilstams!
Priecājos par lielo apmeklējumu, kāds vēl nebija pieredzēts manā darbības laikā, uzsākot strādāt Grenctāles kultūras namā. Mīļš paldies koncerta apmeklētājiem!!! Paldies Brunavas pagasta pārvaldes vadītājai Baibai Marčenkovai par atsaucību!
Par pašu koncertu vairāk man ir kas sakāms, kas nav atspoguļots šajā rakstā.
Koncertā "Par zemi, ko mīlam!", kas veltīts Latvijas 95.dzimšanas dienai uzstājās 5 amatierkolektīvi, koncertu ar skaistām dziesmām par Latvijas dabas skaistumu dziedāja jauktais koris "Grenctāle". Šī sezona korim sākusies ar pārmaiņām. Kora diriģentam Vitoldam Rijniekam kori iedziedināt un dziesmas apgūt palīdz koncertmeistars Jānis Rotšteins. Savukārt bērnu vokālais ansamblis "Tirli Bums" nodziedāja 2 dziesmas par Rīgu (pārējās dziesmas, ko bērni ir iemācījušies dziedāja dzejas vakarā, kas bija veltīts O.Vācieša 80.gadu jubilejas atceres koncertam Grenctāles bibliotēkā 12.novembrī). Deju kopas "Rota" dāmas ar vadītāju Santu Zemīti priekšgalā kā vienmēr bija savā elementā - "iekūra guni" mūsu sirdīs un ar jestro deju "Viņš bučojas man'..." dāvāja savus smaidus un lustīgu garastāvokli. Visvairāk skatītājus priecēja mūsu tālie draugi - vidējās paaudzes deju kolektīvs "Daugaveņa" lustīgie vīri un sievas vadītājas Vilmas Tāraudes vadībā un vokālais ansamblis "Elēģija" Jūlijas Pecevičas vadībā. Lielum lielais paldies koncerta dalībniekiem un vadītājiem par ieguldīto darbu un skaistajiem priekšnesumiem!!! Paldies Līksnas pagasta kultūras nama vadītājais Sanitai Pinupei par kopīgu sadarbību un iespēju kolektīviem sadraudzēties!

pirms 6 gadiem, 2013.11.21 00:07

skatītājs

Man vislabāk patika Jurgitas uzruna par jauno,gribošo un varošo diriģentu.Kā man gribējās būt viņa vietā!

pirms 6 gadiem, 2013.11.22 22:02

Vietējās ziņas