Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būvnieku kļūdas jānovērš apsaimniekotājam 1

Par nodokļu maksātāju naudu Iecavā dārgi atjaunotajā dzīvojamajā namā «Aizupieši» steigšus vajadzīgs remonts, jo telpās strauji veidojas pelējums un zem jumta krājas sniegs.Mājas dzīvokļu iemītnieki, kurus izvēlas un apstiprina pašvaldība, starp viņiem vairākas ģimenes - sociālā dienesta klienti, par pelējuma veidošanos telpās, visticamāk, sliktās ventilācijas dēļ, Iecavas novada domei un laikrakstam «Bauskas Dzīve» stāstīja jau 2010. gada augustā, gadu pēc ēkas nodošanas.  Toreiz pēc opozīcijas deputātu uzdotā jautājuma domes vadība atbildēja, ka nama nepilnības pēc līguma garantijām pašvaldības izpilddirektoram jāprasa novērst būvfirmai SIA «Lata CMD». Tomēr būtiski uzlabojumi netika veikti, bet tagad garantijas laiks beidzies un uzņēmums bankrotējis. Situācija dzīvokļos nav uzlabojusies - pat apdzīvotajās telpās zaļgans pelējums apklāj sienas, mēbeles un reti kustinātus priekšmetus, bēniņos zem sijām iekļūst sniegs, mansarda dzīvokļu griestos redzami mitruma plankumi. Līdzīgas pazīmes par nekvalitatīvu būvniecību ir atjaunotajam namam līdzās pilnīgi no jauna celtajā namiņā. Deputāts Sergejs Mašiņenkovs domes sēdē otrdien, 15. janvārī, uzdeva jautājumu par situāciju, un izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs atbildējis, ka uzdos mājas apsaimniekotājam uzņēmumam «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) trūkumus novērst.  Vairāk par šo tēmu lasiet piektdienas, 18. janvāra, laikrakstā «Bauskas Dzīve».   

Pievieno komentāru

Komentāri 1

didža draugs

Šito jautājumu vajag uzticēt Traumanim un viņa draugam Stasim, viņi abi visgudrie visus jautājumus nokārtos ,vienīgi pēc viņu darbības DZKS varētu bankrotēt

pirms 7 gadiem, 2013.01.17 21:00

Vietējās ziņas