Čehijā noslēdzies Eiropas čempionāts FR1000 laivu klasē. Millerei atkal tituls

Čehijas pilsētā Jedovnicē notika pēdējais FR1000 klases ātrumlaivu Eiropas čempionāta posms. Tajā startēja «Mēmeles sporta» pārstāvis Didzis Jovaiša, kā arī Ieva Millere, kas pārstāv Aizkraukles vienību «Motorsport77».

Eiropas čempionāts notika četros posmos – pēdējais Jedovnices posms notika 7. un 8. septembrī. Pirmais posms bija Vācijas galvaspilsētā Berlīnē, kur Ieva Millere izcīnīja otro vietu. Pārējos posmos I. Millerei tikai uzvaras – Zarasos Lietuvā, Aizkrauklē Latvijā un tagad arī Jedovnicē, un automātiski sportiste triumfēja arī Eiropas čempionātā. Tā liecina Latvijas Ūdensmotosporta federācijas informācija. Arī pagājušajā gadā I. Millere izcīnīja Eiropas čempiones titulu.

Baušķenieks un šī gada Latvijas čempions FR1000 klasē Didzis Jovaiša ierindojās 6. vietā. Komandas «Mēmeles sports» informācija gan liecina, ka baušķenieks varēja cīnīties par augstākām vietām, bet traucēja tehniskas ķibeles. Vienīgajā veiksmīgajā braucienā bija trešā vieta, bet pārējos no vēlamā rezultāta attālināja dažādas tehniskas problēmas. Toties visas sezonas noslēgumā D. Jovaišam piektā vieta kopvērtējumā. Čempionāta kopvērtējumā sudraba medaļu ieguva Lielbritānijas sportists Džims None, bet bronzas – vācietis Lars Katzorke.

«Latvijas Ūdensmotosporta federācijas vārdā apsveicu Ievu Milleri un viņas komandu «Motorsport77» ar izcilu rezultātu un pašaizliedzīgu attieksmi visas sezonas garumā, un spēju aizsargāt Eiropas čempiones titulu jau otro gadu pēc kārtas,» pauž Latvijas Ūdensmotosporta federācijas prezidents Atis Slakteris.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas