Ceļa malā sadedzina automašīnu 6

Svētdienas, 31. augusta, pēcpusdienā Iecavas novadā, uz ceļa Iecava-Stelpe pie autobusu pieturas «Ozoliņi», pilnībā sadegusi automašīna «Ford Escort». Bauskas rajona Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Linda Zubāne stāsta, ka iesniegums par šo notikumu saņemts 1. septembrī. Tajā pašā dienā, veicot operatīvo darbu, policija aizturēja divus 1992. un 1978. gadā dzimušus vīriešus. Viņus tur aizdomās par šī noziedzīgā nodarījuma pastrādāšanu. Nopratināšanas laikā aizturētās personas atzina, ka mašīnu paņēmušas un ap plkst. 16 uz ceļa pie autobusu pieturas to aizdedzinājušas. Nodarījuma brīdī abas personas bijušas alkohola reibumā. Loģisku motivāciju savai rīcībai vīrieši nespēja sniegt.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

***

Nu, ko tur , nu jau kādu laiciņu atpakaļ menti dzinās pakaļ mocim pa Zemgaļu ielu un pie gāzenieku stūra neizņēma līkumu un taranēja citu vieglo - mašīnas bojātas , mocis tālēs zilajās , bet presē ne vārda .
Tad pie Mēmeles tilta uz pārejas kārtībnieka jaunākais dēliņš ar savu auto nonesa vieglo mašīnu ,kuru vadīja grūtniece pēdējā mēnesī, un kura tajā brīdī bija apstājusies ,lai palaistu pāri gājēju! Bojātas abas mašīnas , topošā māmiņa stresā , labi ka gājējam paveicās , bet presē - ne vārda presē ! Ai , blati , blati !

pirms 12 gadiem, 2008.09.04 13:16

Valdis

Apgriezties! Uz Pilskalna ielas kur vienvirziena kustība? Intersants piegājiens! UN par to poliči klusē???

pirms 12 gadiem, 2008.09.04 10:29

...

Nu ja uz mitra asfalta ar BMW jokojas, tad nav ko brīnīties. Mašīna uz ielas izmeta dažus līkločus un tad izdomāja apgriezties un pēkšni palēcās gaisā un ievēlās grāvī. Nu gluži kā filmās rāda.

pirms 12 gadiem, 2008.09.03 17:27

Notikums

Pagājušajā nedēļā, šķiet tas bija ceturtdien, 28. augustā,starp trijiem un pieciem pēcpusdienā uz Pilskalna ielas notika smaga avārija. Mašīna ar braucējiem apmetās uz mutes un ieslīdēja grāvī. Evakuators ilgi cīnījās kamēr izcēla un dabūja laukā cilvēkus. Avīzē neviena vārda. Pats stāvēju klāt un brīnījos nu kur tik dulli var braukt.

pirms 12 gadiem, 2008.09.02 21:04

Vietējās ziņas