Ceļa nedošana Iecavas novadā beidzas ar slimnīcu

Vakar, 11. novembrī, plkst. 20.44 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju, ka Iecavā noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji konstatēja, ka pēc divu automašīnu sadursmes no kravas automobiļa noplūst dzesēšanas šķidrums. Ar absorbenta palīdzību noplūdušais šķidrums tika savākts, pēc tam arī sakārtota ceļa braucamā daļa, informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Iecavas novadā, ceļa Rīga–Bauska–Lietuvas robeža (Grenctāle) 46. km, 1986. gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu «Volvo XC90» un izbraucot no mazāk svarīga ceļa, izraisīja sadursmi ar automobili «Scania», ko stūrēja 1988. gadā dzimis ārvalstu pilsonis, informē Arlita Dolgā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākās speciālistes pienākumu izpildītāja. Ceļu satiksmes negadījumā cieta vieglās automašīnas vadītāja, viņa aizvesta uz slimnīcu Jelgavā.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 11. novembra plkst. 6.30 līdz 12. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas