Ceļā P89 Bauskas novada krustojumos norādīti atšķirīgi attālumi vienā maršruta posmā 1

No Rīgas līdz Skaistkalnei Bauskas novada P89 ceļa krustojumos norādīti atšķirīgi attālumi šajā maršrutā, tā ka vairs īsti netop skaidrs, kāds tad ir attālums no Skaistkalnes līdz galvaspilsētai.

«Bauskas Dzīve» saņēma kāda iecavnieka, ceļu inženiera uzņemtas fotogrāfijas, kurās parādītas ceļa zīmes krustojumos. Problēma katrā fotogrāfijā – kopējais attālums no Rīgas līdz Skaistkalnei katrā krustojumā bija uzrādīts atšķirīgs. Iecavnieks fotografējis ceļa zīmes krustojumos Bauskas novadā P89 ceļā. Vienā attālums no Skaistkalnes līdz Rīgai ir 68 kilometri, citā parādās jau 76 kilometri.

«Latvijas Valsts ceļu» pārstāve Anna Kononova «Bauskas Dzīvei» atklāja, ka precīzākais attālums no Rīgas līdz Skaistkalnei ir ap 76 km. «Dažādie bildēs redzamie attālumi ir saņemtais mantojums no iepriekšējiem gadiem, kad dažādos laikos, pārbūvējot atsevišķus valsts reģionālā autoceļa P89 «Ķekava – Skaistkalne» posmus, katrā pārbūvējamā posmā projektētāji no jauna uzstādāmajos virzienu rādītājos precizēja attiecīgos attālumus līdz gala mērķim, bet pārējos P89 posmos palika vecie virziena rādītāji ar vecajiem attālumiem,» informē A. Kononova.

«Latvijas Valsts ceļu» pārstāve paskaidro, ka attālumu neprecizitāte ir radusies tāpēc, ka autoceļš P89 sākas no autoceļa A7 pie Ķekavas apļa un faktiskais attālums līdz Skaistkalnei ir 55,804km, pārējais attālums tika mērīts pa autoceļu A7 no Rīgas centra, no kādreizējās Centrālā pasta ēkas.

«Ikdienas uzturēšanas darbu gaitā norādes tiks nomainītas, vērtējot to, vai ir pieejams finansējums šiem darbiem. Norādēm ir informatīvs saturs un satiksmes drošību tās neietekmē, līdz ar to prioritārā secībā tiek veikti svarīgāki darbi, kuriem ir ietekme uz satiksmes drošību un autoceļu tehnisko stāvokli,» saka «Latvijas Valsts ceļu» pārstāve Anna Kononova.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas