Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceļā uz Mūsas trasi izveidojušās bīstamas ledus bedres 5

Transporta satiksmei bīstams ir ceļš, kas ved no šosejas A7 uz sporta kompleksu «Mūsa», portālu informēja ceraukstiete Anda Jāņkalne.

Braucot no Ceraukstes uz darbu Gailīšu pagastā, trešdienas, 29. janvāra, rītā viņas vadītais auto iestidzis ledus bedrēs. «Tas bija kaut kas baiss – uz ceļa sasalis ledus, vietām tas izlūzis. Viena mašīna jau stāvēja ar pārsistu riteni. Labi, ka gadījās palīdzīgi cilvēki, kas palīdzēja manu auto izvilkt no bedres.

Taču mani īpaši satrauca pašvaldības attieksme. Kad par notikušo zvanīju pašvaldības speciālistiem Agitai Eglinskai un Aldim Kapkalnam, saņēmu ironiski noraidošu atbildi. Uzskatu, pašvaldības speciālistiem vajadzētu nevis meklēt atrunas, bet pašiem regulāri pārbaudīt, kādā stāvoklī ir viņu pārziņā esošie ceļi,» stāsta A. Jāņkalne.

Bauskas novada saimnieciskās nodaļas speciāliste A. Eglinska «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka uzreiz pēc iedzīvotājas informācijas ceļa posms ticis apsekots. Konstatējot apledojumu, pašvaldība sāka meklēt iespējas, kā brauktuvi sakārtot. Ceturtdienas, 30. janvāra, rītā pie bīstamā ceļa posma uzstādītas brīdinājuma, arī kustības virziena zīmes.

Ceraukstes pagasta pārvaldes vadītājs Viesturs Janševskis portālam  paskaidroja, ka 30. janvārī dienas vidū ledus no brauktuves noskrāpēts. Tas tur izveidojies no avota, kurš šoziem sācis ļoti aktīvi darboties, pārplūdinot brauktuvi. V. Janševskis solīja biežāk pieskatīt šo ceļa posmu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

kittn

pirms stundas braucām-un jau atkal ir krietni apledojis, grubuļains..
labāk ir, nekā šorīt no rīta, bet rīt no rīta atkal būs knapi izbraucams..

pirms 6 gadiem, 2014.01.30 19:14

Heija

Un tādi krēslāpird..ēji,liekēži ir pilnas pašvald..bas,kas dzerot kafijas,gaida algas dienu!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.01.31 08:36

Normāls risinājums:)

Pašvaldibas izpratnē risnājums ir ceļa zīmju uzstādīšana,nevis problēmas novēršana??? To,ka tur ir bīstama vieta,visi tāpat labi redz-bet kā to šķersot?! Nez vai viņi sev caurejas gadījumā, ari sērkociņu iesprauž vienā vietā un uzskata problēmu par atrisinātu? Ja nevar ziemā to defektu likvidēt-tad organizējiet kaut vai pagaidu caurules uzlikšanu uz ceļa,apberot to ar škembām! Bet kā te pareizi piezīmeja,krēslā pir.. .tas neinteresē! Patiesibā deputātiem bija jālemj par rājiena izteikšanu tādiem beatbildigiem darbiniekiem,kas vēl atļaujas paņirgāties par problēmas pieteicēju!
Vieta tiešam ir ļoti bīstama- pieredzejis vadītājs varbūt izlavierēs veselu ādu,bet kā zinām tur brauc ari dāmas...,satiksme kopš mūsas tilta slēgšanas tur tagad ir pietiekami intensīva!

pirms 6 gadiem, 2014.01.31 14:02

Dāma

Nu, tiešām!!! Pašvaldības darbiniekiem bija steidzami jāsoda pārplūst sākušais strauts, lai dāmas ( arī tās kurām ir pieredze un māka braukt) var tikt uz Gailīšiem!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.01.31 17:55

diemžēl

Laikam neievēroja, ka novadgrāvji , caurtekas aizsalušas un jaunas caurules likšana problēmu nevar atrisināt, jo tas būs pāris stundu jautājums un problēma būs vēl lielāka. Labākais risinājums būtu izvēlēties citu apbraukšanas ceļu, tomēr lai aizbrauktu līdz bauskai un atpakaļ, cilvēki izvēlēsies riskēt un tikt pāri bīstamajai vietai.

pirms 6 gadiem, 2014.01.31 19:53

Vietējās ziņas