Ceļošanas akcija «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» turpinās līdz 30. septembrim

Vēl līdz 30. septembrim turpinās Latvijas - Lietuvas apceļošanas akcija «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!», ko iedzīvotājiem organizē reģionā esošās astoņas pašvaldības – Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novads, Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajons.

Akcijas norises laikā tās dalībniekiem jāapmeklē vismaz 16 no 24 svētkiem, sarīkojumiem un objektiem, kas iekļauti apceļošanas programmā. Ja vēl kāds pietrūkst, jūsu rīcībā ir šī un nākamā nedēļas nogale, kā arī vairākas darbdienas.

Bauskas tūrisma informācijas centrs atgādina, kuri ir apmeklējamie apskates objekti:
● Projekta «1836» Leišmalītes iepazīšanas ceļa stabs Skaistkalnē, Mēmeles krastā;
● lidmašīna pie Bārbeles zēnu skolas;
● Iecavas dzelzceļa stacija;
● gājēju tiltiņš Iecavas parkā, iepretī Brīvības piemineklim;
● dzejnieka Plūdoņa piemineklis Saules dārzā Bauskā;
● vides objekts «Auns un zosis» atpūtas kompleksā «Miķelis» Gailīšu pagastā;
● Rundāles ūdensdzirnavas;
● «Spožās skudras taka» Mežotnes pilskalnā;
● freska «Jonišķu kultūras darbinieki»;
● Mūsas tīreļa dabas taka Žagares reģionālajā parkā;
● Klovaiņu ozols Pakrojas rajonā;
● Pakrojas sinagoga;
● Antoniņa skulptūra Pasvalē;
● Jonišķēles muiža un parks Pasvales tuvumā;
● šaursliežu dzelzceļa komplekss «Šaurukas» Biržos;
● karsta kritene «Govs ala» pie Biržiem.

Akcijas brošūrā savāktos zīmogus, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam pašam un akcijas objektam, jānodod līdz 1.oktobrim kādā no tūrisma informācijas centriem: Bauskas tūrisma informācijas centrā (TIC) Rātslaukumā 1 Bauskā; Biržu TIC, J. Janonio g. 2 Biržos;  Pasvales TIC, P. Avižonio g. 6 Pasvalē, Pakrojas TIC, Pergalės g. 1 Pakrojā; Jonišķu TIC, Žemaičių g. 9 Jonišķos.

Četri Latvijas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 16 akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā divus), varēs iegūt velosipēdu no Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldībām.

Četri Lietuvas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 16 akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā divus), varēs iegūt velosipēdu no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldībām.

Papildus desmit akcijas dalībnieki no tiem, kas iesnieguši derīgas anketas, bet nav ieguvuši velosipēdus, varēs iegūt atbalstītāju veicināšanas balvas – dāvanu kartes romantiskām pusdienām vai nakšņošanai.

Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu to ieguvējiem tiks organizēts 12.oktobrī Iecavā, informē Bauskas TIC.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas