Ceļu satiksmes negadījumā cieš bērni

Pagājušās nedēļas laikā mediķi mūsu puses četru novadu iedzīvotājiem steigušies palīdzēt 111 reizes, divpadsmit gadījumos ārstējot traumas, portālu informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Aktivizējušās sezonālās traumas – lapseņu dzēlieni, bērni, neuzmanīgi lēkājot, krituši no batutiem, notikuši suņu uzbrukumi bērniem. Ko darīt, ja iedzeļ lapsene vai cits kukainis? Ja sākas nopietnas alerģiskas pazīmes, labāk uzreiz doties uz tuvāko slimnīcu, bet, lai vienkārši novērstu pampumu, palīdzēs antihistamīna preparāti, iesaka I. Indriksone.

Sestdien, 4. maijā, Ķeguma novada Birzgales pagastā, kas robežojas arī ar Vecumnieku novada Vecumnieku un Valles pagastu, ceļu satiksmes negadījumā tika iesaistītas trīs personas. Riepas bojājuma dēļ automašīna novirzījās no ceļa, apgāzās un atdūrās krūmos. Divgadniece un septiņgadniece guva sejas nobrāzumus un sasitumus. Meiteņu mammai nopietnas traumas netika konstatētas. Apmierinošā stāvoklī bērni nogādāti slimnīcā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas