Ceļu satiksmes negadījumos cietuši vairāki mūspuses iedzīvotāji

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 21. septembra līdz 27. septembrim, steigušies palīdzēt 102 reizes, 22 gadījumos konstatētas dažādas traumas, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Iecavas novada Dimzukalnā 22. oktobrī 40 gadus veca sieviete cieta ceļu satiksmes negadījumā. Pretim braucoša mašīna apžilbinājusi, un tādēļ autovadītāja iebraukusi grāvī. Stacionēta ar krūšu kurvja sasitumiem.

Ceļu satiksmes negadījums noticis arī 25. septembrī Bauskas novada Codes pagastā. Tajā cieta 19 gadus veca pasažiere, kas automašīnā sēdējusi priekšā, blakus šoferim. Automobilis nobraucis no ceļa un apmetis kūleni. Jauniete aizvesta uz slimnīcu ar galvas sasitumu un iespējamu smadzeņu satricinājumu.

Tajā pašā dienā Bauskas novada Brunavas pagastā trīs gadus vecu bērniņu sadzēluši irši. Mazais stacionēts.

Savukārt Iecavā 26. septembrī sadūrušās trīs automašīnas. Divas personas ar dažādiem sasitumiem un nobrāzumiem mediķi apskatījuši, bet cietušie atteicās no hospitalizācijas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas