Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cer attīstīt draudzības saites ar Radvilišķu pašvaldību 8

Bauskā un Ozolainē šonedēļ apmeklētājus priecēja Radvilišķu kultūras centra folkloras kopu uzstāšanās. Pirms koncerta Bauskā sanākušos uzrunāja novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips, kā arī Radvilišķu rajona pašvaldības administrācijas vadītājs Vitolis Janusevičus. V. Veips izteica vēlmi, lai abu pašvaldību sadarbība turpinātos, izvēršoties arī sporta un izglītības jomā. Minot kā pozitīvo piemēru Bauskas sadarbību ar Pakroju Lietuvā, V. Veips pauda apņemšanos iegūt vēl vienu draugu pilsētu Lietuvā. Radvilišķu pilsētas kultūras centra direktors Romualds Juzukonis vēlēja, lai Bauskā izveidotu lietuviešu kultūras centru, bet Radvilišķos - latviešu kultūras centru. Tas veicinātu abu brāļu tautu sadarbību kultūras jomā. Kā simbolisks draudzības apliecinājums bija labo domu šalles, ar kurām apmainījās pašvaldību amatpersonas. Vienu no šallēm darinājušas Vecsaules adītājas, otra bija tapusi Lietuvā.Bauskas tautas namā skatītāju vidū bija daudzi Bauskā dzīvojošie lietuvieši, kuriem tautiešu uzstāšanās raisīja daudz mīļu un pozitīvu emociju. «Esam priecīgi uzstāties pie jums, jo ir tik jauki citiem sagādāt skaistus brīžus. Ozolainē koncerts bija lielisks, arī Bauskā mūs uzņēma mīļi un sirsnīgi,» tā «Bauskas Dzīvei» atzina Radvilišķu kultūras centra lauku mūzikas kapelas vadītāja Jurate Stakvilevičiene. Pēc koncerta, kura laikā jautrās dejās un dziesmās tika iesaistīti skatītāji, arī amatpersonas, turpinājās saviesīgās sarunas, arī dancošana. Šis bija jau otrais pasākums projektā «Radvilišķi un Bauska - starpkultūru sadarbības attīstība». Janvārī mūsu novada pārstāvji viesojās Lietuvā. Līdz nākamā gada pavasarim paredzēti vēl vairāki interesanti kultūras pasākumi abās sadarbības pilsētās.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

fizkulturietis

Nu re kaa lielais fizkulturietis PUMPA pat stalti nostaavet nevar , lai neviens neredz kas par DARBA TULZNU uzaugusi jau 14 gadus neko nedarot un gudri kaut ko solot Di...ot ( nu tas jau parasti pirma veeleeshanaam ) . Solija Gailiishos kaplichu triis sasaukumus pirms kaartas uzcelt. Aizbrauciet uz turieni un uzprasiet kur taa kaplich ir ?????

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 22:07

xyz

Komentētāj, 18:33::44, ej izgulies, vai mazāk zālīti pīpē. Stulbs un vēl stulbāks!

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 19:41

Folkloriste

Kāpēc nav ieliktas bildes ar nūsu- latviešu kopu piedalīšanos pasākumā.Arī viņas tur darbojās . Vai tas ir patriotiski attiecībā pret mūsējiem!!!

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 19:19

nu gan tagat zinu kādu valodu jāmācas lituviski un zinu kas bus saimnieks mēs tie zirga galvas nu super gerai.mēs neko nedarisim un busim glupji ļautiņi ka latvieši aizbrauc pi kaimiņiem tad sāk lamātis un pidraudēt ka mums tur nauko darit lai pazudam un ka viņi atbrauc ar savām apenītēm un saka ka labai gerai i džiševļe adaju un veci cilvēki iekrit un vecas tās lupatas un izirst un nau litojamas.vai tā ir taisnība ko dara

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 18:33

Avīze varēja izvēlēties gan ielikt kopīgo bildi kur redzams Radvilīšku kultūras centra direktors Romualds Juzukonis.
Ziedu pušķis: Radvilišķu kultūras centra direktoram Romualdam Juzukonim un Vecsaulietēm Sarmītei, Elīnai un Rasmai kuras iesāka un cenšas noturēt draudzību, starp divu valstu kultūras kolektīviem.

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 14:55

Jā bija "daudzi"!!!.
Ja nebūtu folkloras ansambļu "Trejupe","Vecsaule" un Lietuviešu biedrības dalībnieku, tad varējāt saskaitīt cik zālē skatītāju.

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 10:59

Vietējās ziņas