Cer uz jauniešu atsaucību 14

Bauskā sestdien, 22. augustā, gaida jauniešus iesaistāmies izziņas, sporta un izklaides aktivitātēs – pilsētā notiks novada Jauniešu dienu noslēguma pasākums.

Īstenojot projektu «Kā sauc, tā atsaucas», aktivitātes šajā dienā paredzētas daudzviet pilsētā. Novada jaunatnes lietu speciālists Renārs Manuilovs portālam skaidro, ka pasākums izvērsīsies tik plaši, cik liela būs jauniešu atsaucība. Pagaidām komandu un individuālo dalībnieku pieteikšanās rit gausi. Nav izrādīta interese par aktivitāti «Radi» Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) Dzeltenās mājas pagalmā – nav pieteikušies jaunie dīdžeji un jauniešu grupas. Vēl trešdienas, 19. augusta, pēcpusdienā nebija zināms, vai izdosies īstenot aktivitāti «Vari» atpūtas vietā pie Mūsas. Tur paredzēts spēlēt pludmales volejbolu, rīkot trakas un izaicinošas aktivitātes, organizēt plostu parādi.

No vieniem dienā jauniešu nevalstiskās organizācijas, iestādes un domubiedru grupas aicinātas līdzdarboties Jauniešu dienas aktivitātēs, veidojot savu stendu Korfa dārzā un piedāvājot aktīvas līdzdarbošanās iespējas pasākuma apmeklētājiem. Tur plānots starts «Modīgajam braucienam». Sestdien, 22. augustā, būs precīzi zināms, kur risināsies sportiskās aktivitātes: Korfa dārzā vai laukumā pie novada domes. Rātslaukumā, kā bija paredzēts iepriekš, tās nenotiks.

Interesentus no pieciem pēcpusdienā gaidīs Bauskas kultūras centra pagalmā. Tur būs starts orientēšanās sacensībām. Dalībnieki saņems karti, kurā būs norādīti desmit objekti pilsētā. Tajos gaidīs sacensību organizatori, kuri piedāvās izpildīt dažādus uzdevumus. Orientēšanās sacensību tematika šogad veltīta Baltijas ceļam. Kultūras centra pagalmā būs iespēja noskatīties latviešu dokumentālo filmu un spēlfilmu.

«Es ceru, ka pilsētas un novada jaunieši izvēlēsies sestdien brīvo laiku pavadīt mūsu pasākumā. Kopā ar BJC aktīvistiem, jauniešu domes pārstāvjiem strādājam, lai šī diena būtu izdevusies. Vienlaikus tiek domāts, kā citugad organizēt šo pasākumu. Iespējams, jāizvēlas cits laiks – maija beigas vai septembra sākums,» spriež R. Manuilovs.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

QAAA

ceru, ka pasākuma organizatoriem pietiks goda prāta pasākuma norises vietu noteikt pie Pilsētas domes, lai tad arī tur trokšņo visu nakti kā pagājušajā gadā pasākumā Korfa dārzā. Par miera un kārtības uzturēšanu laikam jau mūsu pilsētā neatbild neviens, jo svarīgs ir troksnis un vislabāk jau pēc plkst 23, kā pagājušajā gadā. Jauniešu komentāri atkal būs bezgala gari un nekaunīgi šim teiktajam, bet tas jau tikai norāda uz to, cik viņi prot cienīt citus cilvēkus un citu cilvēku vajadzību pēc miera.

pirms 5 gadiem, 2015.08.21 12:17

Mieriņš

Arī mēs pie Pilsētas domes gribam mieru, mums jau pietika trīsdesmit dienas pa desmit stundām karuseļu bumsi-bumsi.Kam domāts ir Pilskalna park?

pirms 5 gadiem, 2015.08.21 13:10

Tiešām ?

Un kāpēc Pilskalna parkā ? Tur arī abu upju krastos dzīvo cilvēki, ja kas ... Tā jau mēs varam aizrunāties līdz tam, ka pasākumi jārīko kaut kur tuksnesī.

pirms 5 gadiem, 2015.08.21 14:55

Lelde

Jauniešu atsaucība nav tik liela jo vēl pāris dienas atpakaļ NEKUR interneta vidē nebija atrodama informācija par plānotajām aktivitātēm. + Izskatās, ka ir pamatīgs organizācijas haoss, ja šodien vēl nav zināms, kur rīt norisināsies aktivitātes.

pirms 5 gadiem, 2015.08.21 14:59

Maldute

Ko Tu te d.... paskaties Facebook un draugos....

pirms 5 gadiem, 2015.08.21 18:05

Liene

un info lapiņas dalīja jau pilsētas svētkos, pati Pelde esi aktīvāka tad zināsi visu lai komentus rakstītu

pirms 5 gadiem, 2015.08.21 18:15

Maldute

Arī feisbukā un draugos nekā

pirms 5 gadiem, 2015.08.23 07:37

Klukste

Varbūt cits laiks jāizvēlas, bet varbūt nevajag darīt to kas nesanāk. Varbūt attieksme vainīga.
Un kā var cerēt uz atsaucību ja pat dienu pirms pasākuma nav skaidrības par vietu un vietām.

pirms 5 gadiem, 2015.08.21 19:56

Klukstīte

Žēl jauniešu. Nevienam nav vajadzīgi, viss ko dara ir slikti un visiem traucē. Var jau saprast kāpēc visi foršie brauc prom.

pirms 5 gadiem, 2015.08.21 19:58

Traucēklis

Tur jau tā lieta, ka netraucē-bet jaunieši ir ļoti kūtri uz atraktivitātēm un viņiem domātajiem pasākumiem.

pirms 5 gadiem, 2015.08.22 10:39

lambda

visa latvijas dzīve ir idiotiska ņemšanās zaļumos un estrādēs, politiskajā arēnā un blandīšanās pa lielveikaliem

pirms 5 gadiem, 2015.08.22 13:34

Kristīne

Par to,ka būs Jauniešu dienas Bauskā arī tikai uzzināju vakar, redzēju kā pieliek afišu.
Aizgāju šodien uz korfa dārzu, bet cik redzēju liela atsaucība nebija,maz cilvēku un ātri arī visi novācās. Jauniešu nebija daudz,pārsvarā bērni,jo nebija ziņots par tādām aktivitātēm,kas ieinteresētu jauniešus un arī nebija. Pārsvarā vairāk maziem bērniem-pataisīt kaut ko no māla, pabraukt pa virvēm,kas metru augstas varbūt,apskatīt policijas moci,mašīnu?Nu,varbūt tāpēc nebija tāda atsaucība no jauniešu puses? Cik arī zinu jauniešiem labāk patīk līst ārā,kad jau satumst. Iespējams arī tas. Bet tās tik manas domas. Un runāju tikai par korfa dārzu,jo citur nebiju. Pagāšgad bija labāk,tas gan!

pirms 5 gadiem, 2015.08.22 18:50

Informācijas, tiešām, nekādas

Nav brīnums, ka «Kā sauc, tā atsaucas» :(

pirms 5 gadiem, 2015.08.23 07:36

Vietējās ziņas