Ceraukstē atklāj izremontēto bibliotēku 2

Ērta piekļūšana pie grāmatu plauktiem, ar jaunām mēbelēm aprīkotas datorvietas un daudz gaismas. Tāda pēc remonta izskatās Ceraukstes pagasta Mūsas bibliotēka.

Piektdien, 13. novembrī, jauno telpu atklāšanā piedalījās pašvaldības amatpersonas, sveikt kolēģes bija ieradušās bibliotekāres no Bauskas, arī Brunavas pagasta. «Esmu īsts grāmatu tārps, tādēļ priecājos, ka pēc grāmatām vairs nevajadzēs kāpt pa pielāgotām ugunsdzēsēju trepēm uz otro stāvu. Ir veikts skaists remonts, un mani īpaši priecē apgaismojums. Te ir arī silti, ko nevarēja teikt par vecajām telpām,» pozitīvu emociju pārņemta ir ceraukstiete Līga Skudra. Viņa pirms pāris nedēļām aktīvi iesaistījās grāmatu nogādāšanā no vecajām telpām uz jaunajām.

«Bibliotēka tagad ir piemērota visiem ciemata iedzīvotājiem – lieliem un maziem, seniem un jauniem – bez liekas šķēršļu joslas pārvarēšanas,» jauno telpu atklāšanas reizē teica bibliotēkas vadītāja Ruta Dubinska. Ēkas pirmajā stāvā ērti apmeklējams būs arī doktorāts.

Bauskas Centrālās bibliotēkas vadītāja Baiba Tormane portālam paskaidroja, ka novadā ir 16 grāmatu krātuves pagastos un divas pilsētā. To infrastruktūrā vienmēr var kaut ko uzlabot, taču konkrētas ieceres viņa pagaidām neatklāja.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jauki, tagad tikai jānorobežo bērnu iekļuve bērnudārzā no sabiedriskās staigātuves bibliotēkā un doktorātā!

pirms 5 gadiem, 2015.11.15 14:06

Zirgs

Pati saprati ko uzraksīji?

pirms 5 gadiem, 2015.11.15 19:14

Vietējās ziņas