Ceraukstē kūtij izsit logus

Laika posmā no 30. septembra līdz 1. oktobrim Bauskas novada Ceraukstes pagastā konstatēts, ka kūtij izsisti trīs logu stikli. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Savukārt Bauskas novada Vecsaules pagastā 1. oktobrī vīrietis vadīja automašīnu «Renault Kangoo», būdams 1,29 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 1. oktobrī saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti desmit administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 1. oktobrī saņemta informācija par 90 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 106 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 71 par ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā noformēti divi administratīvā pārkāpuma procesi un sākts viens kriminālprocess. Fiksēti desmit ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas