Ceraukstē no kūts ugunsdzēsēji izglābj četras kazas, 40 vistas un četrus trušus

Seši izsaukumi – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, viens uz glābšanas darbiem, savukārt divi izsaukumi bija maldinājumi – tāda ir aizvadītās diennakts, laika posmā no 11. marta plkst. 6.30 līdz 12. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes statistika, portālu informēja Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Šonakt, 12. martā, plkst. 1.54 VUGD saņēma informāciju, ka Bauskas novada Ceraukstē deg ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji konstatēja, ka divstāvu ķieģeļu saimniecības ēka deg ar atklātu liesmu. Ēkas pirmajā stāvā izvietota kūts, bet otrajā stāvā glabājas salmi un siens. Nekavējoties ugunsdzēsēji-glābēji sāka ēkas pārmeklēšanu un dzīvnieku glābšanu. Ēkas galā esošajā piebūvē ugunsdzēsēji-glābēji atrada aizmigušu vīrieti, kuru pamodināja un izveda ārā. Tā kā piebūvē vēl nebija nokļuvuši dūmi, viņš ugunsgrēkā necieta.

No kūts daļas ugunsdzēsēji izglāba četras kazas, 40 vistas un četrus trušus. Ugunsgrēkā 40 m2 platībā dega otrajā stāvā esošais siens un jumts. Šorīt plkst. 6.59 ugunsgrēks tika nodzēsts. Tā dzēšanas darbos piedalījās astoņi ugunsdzēsēji-glābēji no Bauskas un Iecavas ar trim autocisternām.    

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas