Ceraukstē nozog auto numurzīmes

Bauskas novada Ceraukstes pagastā laikā no 10. novembra plkst. 17 līdz 11. novembra plkst. 7.09 automašīnai «VAZ» nozagtas abas valsts numurzīmes. Sākts kriminālprocess, portālu informēja Arlita Dolgā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākās speciālistes pienākumu izpildītāja.

Tajā pašā pagastā laikā no 11. novembra plkst. 17.20 līdz 12. novembra plkst. 8.05 arī automobilim «VW Caravelle», kas atradās mājas pagalmā, nozagtas abas valsts numurzīmes. Sākts kriminālprocess.
Savukārt Vecumnieku novada Vecumniekos, Sporta ielā, laikā no 9. novembra plkst. 12 līdz 11. novembra plkst. 4 apzagta saimniecības ēka. Garnadžiem «iepatikušies» pieci buku ragi, dzīvojamajā mājā – motorzāģis «Husqvarna». Lietas ir meklēšanā. Sākts kriminālprocess.

Arī meža dzīvnieki ar pēkšņu parādīšanos uz ceļa radījuši problēmas. Tā Vecumnieku novadā, uz ceļa Beibeži–Misa, 11. novembrī plkst. 17.25 stirna sadūrās ar 1974. gadā dzimuša vīrieša vadītu automašīnu «Ford Transit Custom». Bojāts transportlīdzeklis. Līdzīgs gadījums noticis arī Bauskas novada Vecsaules pagasta Likvertenos 11. novembrī plkst. 21.15, kad meža iemītnieks nav sadalījis ceļu ar auto.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 11. novembrī reģistrēti 95 notikumi. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 76 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 54 – par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Atskaites periodā reģistrēts viens gadījums, kad persona sēdusies pie stūres alkohola reibumā. Fiksēti 12 ceļu satiksmes negadījumi un viens cietušais. Laikā no 11. uz 12. novembri Zemgales reģiona apkalpojamajā teritorijā reģistrētas divas zādzības no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas