«Ceraukste» uzvar futbola turnīrā 2

Codes pamatskolas stadionā aizvadīta Codes pagasta atklātā kausa izcīņa futbolā 5x5, kas pulcēja deviņas komandas no Bauskas novada un no kaimiņu novadiem – Ķekavas, Jelgavas un pat Skultes.

A grupā spēlēja FK «Skulte bad boys», «Jelgava», «Lions», «420» un «Zvaigžņu komanda». Šajā grupā savu favorītu statusu pierādīja komanda «Jelgava», uzvarot visās četrās apakšgrupas spēlēs. Otro vietu un vietu pusfinālā ieguva vienība «Lions», piekāpjoties tikai jau iepriekš minētajai komandai no Jelgavas, par rezultātiem informē sacensību organizators Jānis Rotbergs.

Viņš atzīmē, ka B grupa bijusi īstena «nāves grupa» ar trim spēcīgām komandām, kas nu centās sadalīt divas ceļazīmes uz vietu pusfinālā, un vienu izteiktu pastarīti. Šajā grupā spēlēja vienības «Rainis E67», FC «Ķekava», «Ceraukste» un komanda «Pipari», kura cieta trīs sagrāves pret pārējām B grupas vienībām. Liktenīgā un izšķirošā cīņa izrādījās pati pirmā grupas spēle starp «Rainis E67» un FC «Ķekava», kur minimālu uzvaru ar 1:0 izcīnīja «Rainis E67». Pārējās šo nesamierināmo pretinieku spēles noslēdzās neizšķirti. Un pusfinālā iekļuva komandas «Ceraukste» un «Rainis E67».

Abas pusfinālu cīņas noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, kas nozīmē, ka uzvarētāju noskaidro pēcspēles sitienos, kur labāki izrādījās ceraukstieši, uzvarot jelgavniekus ar 4:3, un otrā «pendeļu» sērijā labāki izrādījās «Raiņa E67» futbolisti, pieveicot komandu «Lions» ar 5:4.

Spēlē par trešo vietu tikās vienība «Jelgava» un «Lions». Bija manāms, ka komandas ir nogurušas. Pēc aizvadītām piecām spēlēm mierīgā ceļā «aizbumbojās» līdz pēcspēles sitieniem, kur izpildītāji bija tik saguruši, ka bumbu starp vārtu stabiem spēja dabūt tikai trīs reizes – ar 2:1 uzvaru šajā «pendeļu» sērijā izcīnīja komanda «Lions». Finālā ļoti līdzvērtīgā un skatāmā spēlē sešas minūtes pirms pamatlaika beigām vienīgos vārtus spēlē guva Ceraukstes futbolisti, izcīnot uzvaru šajā futbola pasākumā.

Par turnīra labāko uzbrucēju atzina Mārtiņu Bukšu no komandas «Ceraukste». Labākais vārtsargs Jānis Munda no vienības «Rainis E67», savukārt labākais aizsargs Vadims Gončarovs no komandas «Jelgava», ziņo J. Rotbergs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Bensons

Kam interesē par Cerauksti? Labāk uz Alūksni braukt!

pirms mēneša, 2021.08.03 23:02

Timurs

Nu tad brauc un nekavē.

pirms mēneša, 2021.08.04 15:38

Vietējās ziņas