Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceraukstē uzvar mērnieks no Uzvaras 9

Folkloras kopas, Bauskas dejotāji, pašmāju dziedātāji un pat pārstāvji no «Jaunā viļņa» - tik daudzpusīga bija Bauskas novada svētku programma Ceraukstē 1. augusta vakarā.Pagasta pārvaldes vadītājs Viesturs Janševskis atzīst, ir bijis pareizi šogad svētkus rīkot Mūsas ciematā, jo pērn tie notika Ceraukstē. Turklāt daudzi vietējie tikai tagad uzzināja par šovasar te veidot sākto sporta un spēļu laukumu. Ināra Dimante, kas dzīvo tā sauktajā «tālajā Ceraukstē», atzina, ka nav bijis problēmu atbraukt uz svētkiem Mūsas ciematā. Viņai īpaši patikusi vietējo ļaužu rosība, gatavojot šo pasākumu. Solvitai Tijonei līdz koncerta norises vietai ir pāris minūšu gājiens.  Viņa atzinīgi vērtēja nu jau par tradīciju ieviesto novada svētku svinēšanu katrā pagastā. «Koncerts Ceraukstē bija ļoti daudzpusīgs, pārdomāta programma. Man patika, ka nebija pašai jādejo, varēju visu noskatīties.» Publikai gāja pie sirds pašmāju un Codes pagasta folkloras kopu uzstāšanās. Ar īpaši skaļiem aplausiem un ovācijām skatītāji uzgavilēja vokālajam ansamblim «Mežrozītes» no Codes pagasta. Dziedātājas sevi pieteica kā populārās mūzikas festivāla «Jaunais vilnis» iesildošo grupu un publiku priecēja ar atraktīvu un smieklīgu priekšnesumu. Ceraukstieši visus māksliniekus pēc uzstāšanās cienāja ar gardu zupu.Kā ierasts šogad svētkos, pēc koncerta vairums skatītāju pulcējās uz jautrajām sacensībām «Dullais skrējiens». Pieteikušies bija divdesmit dalībnieku, izlozēti tika desmit. To vidū bija Ceraukstes ļaudis, arī atbraucēji no Codes, Bauskas, Uzvaras. Distancē viņi devās viens pēc otra. Piektais dalībnieks Raimonds Augucevičs visus uzdevumus izpildīja ļoti ātri - 1,56 minūtēs, kļūstot par līderi. Ar katru nākamo dalībnieku spriedze pieauga, satrauktāki kļuva skrējēji, skaļāki savās emocijās līdzjutēji. Īsta spriedze izvērsās pēdējā dalībnieka Sandra Spundiņa skrējiena laikā. Beidzot distanci, izrādījās, viņš bijis pāris sekunžu lēnāks par Mārtiņu Priedolu, mērnieku no Gailīšu pagasta. «Bauskas Dzīvei» M. Priedols atzina, ka pirmo reizi sacensības vērojis Uzvarā, šeit nolēmis piedalīties. «Dullo skrējienu» kā novada svētku sastāvdaļu viņš vērtēja atzinīgi, solījās sestdien, 6. augustā, Bauskā sacensties par galveno balvu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Apsargs

Uzmanieties no sieviete ar to alus pudeli bildē tās taigā pa lielveikaliem zog, superneto noķeram ,bet maximas aizšmauca

pirms 9 gadiem, 2011.08.03 17:40

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cienījamo žurnālist!!! Esi taču tik korekts un izlabo rakstā savu kļūdu saistībā ar folkloras kopām!!!!! Auzān!!!!!!!! Tu tak tur nemaz nebiji!!!!!!! Neviens tevi vismaz sākumā neredzēja!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 23:00

www

Tad nu mērnieks no Uzvaras atradies,naudu iekasēt māk,bet mērīt vēl daudzus gadus jāmācās.Nepaziņojot klientam samēra zemes,kuras pēc tam it kā pieder vairākiem,rorežas neskaidras,tad nu kaimiņi cīnieties savā starpā.

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 19:18

folkloriste

nav jau pirmā reize, kad piblikācijās ir neprecīza informācija... arī uz Brīvdabas muzeju vecsaulieši nebija braukuši.... interesanti, kas tad viņu vietā dziedāja?

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 13:50

no mūsas ciema

Paldies visiem dalībniekiem, svētku rīkotājiem un apmeklētājiem! Tas tiešām bija izdevies atpūtas vakars, īsti svētki1

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 10:38

!!!!!!!!!!!!

Vecsaules pagasta folkloras kopa!!!!!! Fui žurnālistam!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 10:07

Vietējās ziņas