Ceraukstieši atsauc savus parakstus 89

Ceraukstes pagasta padomes sēdē 17. februārī deputāti nolēma gatavot atbildes par 160 ceraukstiešu parakstītā vēstulē izteiktiem apgalvojumiem. Deputāti vienojās līdz 3. martam sasaukt ārkārtas sēdi, lai spriestu par šo iesniegumu. Sēdē piedalījās arī vēstules iesniedzējs Māris Geriņš. Deputāts Andis Maskalis interesējās, vai iedzīvotāji ir parakstījuši tieši tādu tekstu, kāds iesniegts pašvaldībai. M. Geriņš apliecināja, ka ne visi iedzīvotāji ir izlasījuši tieši to tekstu, kāds iesniegts pašvaldībai.  Pagasta padomes sekretāre Aija Stabule informēja, ka līdz sēdei ir saņemti iesniegumi, kurus parakstījuši vairāk nekā 20 ceraukstieši. Viņi atsauc savus parakstus no M. Geriņa iesniegtās vēstules, skaidrojot, ka bijuši maldināti. Deputāte Daiga Vīlipa piebilda, ka arī viņa uzklausījusi vairākus sašutušus iedzīvotājus, kas aicināti parakstīties pavisam par kaut ko citu. Viens no ceraukstiešiem, kurš uzrakstījis iesniegumu, lūdzot atsaukt savu parakstu, ir Paulis Vīgatns: «Man iedeva parakstīties un teica, ka tas būs par izpilddirektora atbrīvošanu no amata. Visu vēstuli man nemaz neiedeva izlasīt. Kad uzzināju, ka tur ir tik daudz pretenziju arī pret citiem pagastā strādājošajiem, pārmetumi kultūras darbiniekiem nolēmu savu parakstu atsaukt. Zinu, ka arī citiem vēstuli nedeva izlasīt, lūdza tikai parakstīties.» «Bauskas Dzīve» jau rakstīja, ka Ceraukstes pašvaldībai nodots iedzīvotāju parakstīts iesniegums. Vēstules, kuru parakstījuši 160 iedzīvotāju, kopija nosūtīta Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai, arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB). Vēstulē uz piecām lapām plaši izklāstīti dažādi pārkāpumi, ko it kā veicis izpilddirektors Jāzeps Lasovskis. Pārmetumi izteikti arī par citu pašvaldībā strādājošo darbu. Vēstules noslēgumā reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs aicināts atstādināt no amata pagasta padomes priekšsēdētāju Jāni Feldmani, virkni citu darbinieku. KNAB savukārt aicināts veikt amatpersonu finansiālās darbības pārbaudi.

Pievieno komentāru

Komentāri 89

-

Māri.es Tevi uzmeklēšu,jo man ir neapgāžami pierādijumi /rakstiski/ par pagasta darbinieku nelikumīgajām darbībām un neizdarībām.Nevēlos nevienu apvainot,ne apmelot,bet vēlos,lai darbinieki,kuriem nodrošinu algas,atbildīgi strādātu arī manā labā.Piekrītu,ka lielākā daļa pagasta darbinieku ir jāatbrīvo.

pirms 12 gadiem, 2009.02.25 23:32

Jautrīte 2

Jautrīte, pēc teksta spriežot, ir pajautra dāma, kura neatbild par savu"bazaru"- klačojas pa labi un pa kreisi bez seguma, ja viņai jautā, kā ir patiesībā- nu, mīļie, ne jau Jautrīte jums ko pateiks- prasta klaču bāba vienkārši...

pirms 12 gadiem, 2009.02.23 17:28

MARTS

JĀ-Ā LATVIETIS LATVIETIM VIENMĒR IR BIJIS MĪĻĀKAIS ĒDIENS.

pirms 12 gadiem, 2009.02.23 11:59

es arī

Lai kļūtu tīrāks, obligāti nav jāmazgājas . Var arī nomelnot citus. Vai ne, Māri!

pirms 12 gadiem, 2009.02.23 09:02

Jautrītei

uztraucos? vienkārši domāju, ja tev ir fakti, vari padalīties! acīmredzot, ne visi ir tik informēti šajos jautājumos! ja es dzīvoju pagastā, gribu zināt, kurš ko ir darījis! un ja tu tik pārliecinoši saki, ka tā ir, tad es jautāju, jo nezinu!

pirms 12 gadiem, 2009.02.22 23:31

Jautrīte

Nu re kā uztraucies gan ,lai kam taisnība bargi kož!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.22 22:29

Jautrītei

bet es tak nesaprotu, KURI savas mājas remontēja??

pirms 12 gadiem, 2009.02.22 13:40

M.XXL

Un kur tad dārgie pazudis bērniem sporta laukums ar solītajiem voleibola tīklu ,basketbola groziem un futbola vārtiem. Tas ka tur ir tas kailais laukums kuru pašiem bērniem vajadzēja tīrī neko nenozīmē. Un bail tādā vietā mazos bērnus vienus laist ,jo paši ziniet kādas nelaimes notiek.

pirms 12 gadiem, 2009.02.22 13:33

Jautrīte

To jau visi redz ar kādām pagasta mašīnām braukā tie kam varbūt nebūtu jābrauc.
Un to jau vispār varētu nevienam nestāstīt ka pagasta naudiņa nav ieguldīta savu māju remontos!!!!!!!!!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.22 13:27

Nemetrai un Rīt

Kuri tad ir tie, kas sev mājas par pagasta naudu izremontējuši un benzīnu lej savās mašīnās??

pirms 12 gadiem, 2009.02.22 06:43

rit

varbu pagasta darbiniekiem vajadzetu padomat ari par,piem. bendzina liesanu kaninas un savas privatajos auto un ceku norakstisanu uz pagasta izdevumiem(ar pagasta rekvizitiem)....varbut seit tiesam var palidzet ari kada televizija???

Mari-turies!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.22 02:30

nemetra

tiri interesanti palasit sos komentarus....zel ka es neparakstiju to vestuli...javajadzes velreiz-es noteikti parakstisu....prieks ka viniem ir drosme un laiks sim procesam...ja man butu laiks ari es meiginatu ko tadu darit...pietiek kungiem par musu un bernudarza naudu remontet savas majas...

domaju ka Marim viss izdosies, jo vinam ir pietikami daudz apnemibas...tikai nepatikami, ka komentetaji censas iesaistit saja visa vina masu un mammu-kads vinam ar to sakars...??? un kad tam visam sakars ar Mara darbu banka???

pirms 12 gadiem, 2009.02.22 02:26

Jautrīte

Cien puk-puk tādas baumas netik mūsu pagastā klīst ,bet arī Bauskā par skolu runā!!!!!!!
Mēs ar cerībām ģimenēdzīvojam ka mūsu skolai tas nedraud šī iznīcība kā latgalē. Un klases remontēja rudenī ,bet tagad ir ziema .Arī viena nodzīvotā diena ir daudz un laiks mainās ik padienai ,ko vienu dienu domā tam nākošā dienā nav nozīmes , jo dara jau kocitu!!!!!!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.20 21:30

maksātājs

Regulāri maksāju nodokļus,pagastā esmu kārtojis daŽādus jautājumus, darbinieces akurātas un laipnas. Paldies viņām!Bet vairākus gadus( vismaz divus) pagasta neatsveramo juristu esmu no rīta ap plkst 9.00redzējis galīgi piedzērušos. Arī Bauskā redzu bieži to pašu. Jautājums:vai tiešām Ceraukstes pagasts krīzes laikā par šādiem gadījieniem maksā algu no manas u.c. nodokļu maksātāju kabatas?Atbalstiet pensionārus, vai nelabvēlīgās ģimenes.Naav dūmu bez uguns.

pirms 12 gadiem, 2009.02.20 18:33

.....

Nezinu gan, esmu tākā interesējusies par abiem Ceraukstes dārziņiem, bet vietu nekur nav, tajā, kas Griķu skolai tuvāk saka, ka septembrī varbūt vieta būs, bet īsti nav zināms, jo pietrūkst vienas audzinājas, un pagasts naudu vēl vienam štatam nedod. Un cik zinu, vienai grupiņai vajag divas audzinātajas...

pirms 12 gadiem, 2009.02.20 17:06

puk-puk

es vienkārši lasu VISUS rakstus, un tur vienā citā skaidri un gaiši tas tika aprakstīts. par to, kurš b/dārzs - cik sapratu tas, kas tuvumā grķu skolai. un ja kādu nenogāna, tad uzreiz tas nozīmē, ka aizstāvās kāds pats??? par sarūgtinājumu Jums,dārgo bezvārda lietotāj, šobrīd esmu atvaļinājumā un pat neesmu Ceraukstē...
p.s. un sniegu tīra, manuprāt, tādēļ, ka tas tikk kā sasnidzis! :D

pirms 12 gadiem, 2009.02.20 16:22

....

....Kurā Ceraukstes bērnudārzā pagasts ir atbrīvojis vietas?

pirms 12 gadiem, 2009.02.20 16:11

par ko tad tu puk -puk tā utraucies? kurš tad no tiem parakstītājiemzin ka skolā klases remontēja un telpas tbrīvoja mūsu atvasītēm?
VAI TIK TUNĒSI NO MUSU PAGASTA ZIEDA? šajās dienās pat jurists ir skaidrā pratā un skraida ar mapīti pa centra mājam, pat ceļš mums šķūrē... NU GAN MUMS PARADĪZE

pirms 12 gadiem, 2009.02.20 12:22

no MŪSAS

Aivar! Māri! es par jums un daudzi citi arī, lai tie pagasta darbiniki raksta šeit tās stūlbības tā pat katrs zinām ko viņi tur dara -
DZĪVO UZ PAGASTA RĒĶINA

pirms 12 gadiem, 2009.02.20 12:04

Jānis to AG

Iekāpi skudrupūznī? Ar to jārēķinās, ka ne visas skudras būs ar to apmierinātas. Tagad pūznī satraukums....

pirms 12 gadiem, 2009.02.20 09:04

Vietējās ziņas