Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceraukstieši organizē labdarības akciju 8

Ziedojumu akcijā «Labestības diena» šogad aktīvi nolēmuši iesaistīties Bauskas novada Ceraukstes pagasta Griķu pamatskolas audzēkņi, viņu vecāki un pedagogi. Ceraukstes tautas namā labdarības akciju viņi rīkos svētdien, 18. maijā.

Skolas pedagoģe Ludmila Baltrušaite «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka Ceraukstes tautas namā uzstāsies Griķu pamatskolas skolēni, kā arī mazie dziedātāji no Grenctāles kultūras nama. Būs dažāda vecuma līnijdejotāju grupas: skolēni, pirmsskolas bērni un pieaugušie. Uz koncertu solījusi ierasties dziedošā Seržānu ģimene no Bauskas. Pasākumu palīdz organizēt skolas vecāku biedrība «Paaudžu tilts».

«Vēlamies rosināt bērnus un pieaugušos aizdomāties par šo pasauli, kurā mīt tik dažādi cilvēki. Arī tādi, kuriem ļoti vajadzīga mūsu palīdzība. Mūsu labdarības akcijas devīze ir «Arī viens eiro var mainīt kāda bērna dzīvi». Ceru, ka tautas namā svētdien sastapsim daudz atsaucīgu cilvēku,» uz sapratni aicina L. Baltrušaite. 


Skolotāja piebilst, ka svētdien, 18. maijā, pulksten vienos dienā pie Bauskas 2. vidusskolas gaidīs autobuss, kas interesentus aizvedīs uz Ceraukstes tautas namu.

Šajā pasākumā iegūtos līdzekļus ceraukstieši nodos telekompānijas LNT rīkotajai Labestības dienas akcijai. Tā notiek jau astoto gadu un ir kļuvusi par simbolu cilvēku sirsnībai un iejūtībai. Pašlaik uz ikviena palīdzību īpaši cer Estere, Ārons, Megija un Marta. Lai šie bērni varētu runāt, staigāt un dzīvot, nepieciešami 50 313 eiro.

Labestības dienas noslēgums paredzēts 1. jūnijā, kad tiešraidē kanālā LNT visas dienas garumā tiks atspoguļotas aktivitātes, bet vakarpusē gaidāms koncerts.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Laiks

Plkst. 14.00

pirms 6 gadiem, 2014.05.16 10:25

*

Bērna dzīvi var mainīt normāli vecāki, un to jau nu ar koncertiem nepanāksim!

pirms 6 gadiem, 2014.05.16 12:20

3x

to* ari normāliem vecākiem piedzimst bērni ar īpašām vajadzībām...un labdarības pasākumi ir domāti, lai palīdzētu vecākiem, jo viņi visus savus līdzekļus atdod bērniņam...

pirms 6 gadiem, 2014.05.17 22:38

Ok!

Latvijà cilvèkiem jàmaina sava mentalitàte pret dzīvi un pret berniem! Jo dzīvojot àrvalstīs un aizbraucot atpakal uz latviju, redzot to skatu ir šad tad šermułi pàr kauliem! Šad tad liekas kad cilvèki latvijà ir ar aizsietàm atcīm!

pirms 6 gadiem, 2014.05.17 21:57

Tavs draugs

Vēl variet pagūt dalīties ar savu labestību...

pirms 6 gadiem, 2014.05.18 09:11

irena

Pasākums izdevās ,daudz atsaucīgu cilvēku,visi priecīgi,smaidošas sejas visapkārt,saulaina diena un tikpat saulaini cilvēki.Liels paldies visiem,kas sniedza priekšnesumus,organizēja pasakumu,bija atnākuši atbalstīt Labestības Dienas mazās sirsniņas.Kā arī milzīgs paldies Ludmilai Baltrušaitei ši pasākuma patronesei

pirms 6 gadiem, 2014.05.18 20:21

Vietējās ziņas